PDF Drukuj Email

Dnia 20 stycznia odbył się ”Koncert Noworoczny” w wykonaniu uczniów klas I-II naszej szkoły, na który zostali zaproszeni ich rodzice i dziadkowie.

Dzieci śpiewały przepiękne pastorałki i kolędy, a także tańczyły w rytmie piosenek świątecznych. Na zakończenie zaśpiewały znaną kolędę wraz z zaproszonymi gośćmi. Dzieci przygotowały również specjalną niespodziankę babciom i dziadkom z okazji zbliżającego się Dnia Babci i Dnia Dziadka. Dziękowały im za dobro i czas, który poświęcają wnukom, złożyły im najlepsze życzenia oraz wręczyły własnoręcznie wykonane upominki.

Atmosfera panująca podczas uroczystości była wzruszająca, pełna uśmiechu, radości i dumy, a nawet łez. Dzień ten na długo pozostanie w pamięci dzieci i ich najbliższych.

M. Ławecka

PDF Drukuj Email
Olimpus – sesja jesienna.

Jasełka szkolne

Szlachetna Paczka 2017

Zawody pływackie

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»