Konkursy pod patronatem pani Europoseł Jolanty Hibner PDF Drukuj Email
Redaktor: M. Celińska   
04.01.2012.
Konkursy pod patronatem  pani Europoseł Jolanty Hibner

Zachęcamy do udziału w konkursach organizowanych przez Szkolny Klub Europejski „Eurotrójka”. Konkursy wiążą się swą tematyką  z Unią Europejską.

1.      Konkurs architektoniczny na miniaturę znanego zabytku z kraju Unii Europejskiej. Trzeba wykonać pracę przestrzenną, dowolną techniką. Liczy się wykonanie, wkład pracy i oryginalność.

2.      Konkurs na plakat odzwierciedlający hasło „Moje miejsce w Europie”. Dozwolone są wolne skojarzenia, liczy się estetyka, oryginalność i wykonanie.

Na prace czekamy do końca stycznia!!! Bliższe informacje znajdują się na plakatach przy Sali nr 2. Ponadto w marcu odbędzie się również konkurs wiedzowy. 

3.      Konkurs wiedzowy- będzie sprawdzał znajomość Unii Europejskiej w różnych aspektach, np. funkcjonowanie, historia, geografia itp.

Konkursy te patronatem objęła pani Europoseł Jolanta Hibner, która dla 9 laureatów w tych konkursach ufundowała wyjazd do Brukseli do Parlamentu Europejskiego. UWAGA!!! Aby wyjechać do Brukseli trzeba mieć ukończone 14 lat w dniu wejścia do Parlamentu.

Zmieniony ( 04.01.2012. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »