Konkurs "Przystanek Europa" PDF Drukuj Email
Redaktor: S. Różalski
06.06.2017.
Konkurs "Przystanek Europa"
W 2 etapie konkursu "Przystanek Europa" zorganizowanym przez Stowarzyszenie Polska w Unii Europejskiej oraz Podlaską Agencję Consultingową RECTUS-WOC Sp. z o. o., który odbył się 23 kwietnia 2017 roku w Białej Podlaskiej, uczeń klasy III b Bartłomiej Nowicki zajął  I miejsce. Na tym etapie konkursu, oprócz zwycięzcy, wzięli udział następujący uczniowie, którzy zostali wyłonieni w etapie szkolnym: Jan Nurzyński, Piotr Świerczewski i Kamil Trumiński -wszyscy z klasy III d. Należy podkreślić, że konkurencja była duża, gdyż startowali uczniowie z Białej Podlaskiej, Łukowa, Lubartowa, Radzynia Podlaskiego i kilku innych miejscowości, w sumie ponad 60 zakwalifikowanych gimnazjalistów. Uczniów z Gimnazjum nr 3 przygotował do konkursu nauczyciel Emilian Pietrucha.
Zmieniony ( 06.06.2017. )

« poprzedni artykuł   następny artykuł »