Gra miejska pod tytułem "Jeden, Siedem, Dziewięć, Cztery" PDF Drukuj Email
Redaktor: S. Różalski
06.06.2017.
Gra miejska pod tytułem "Jeden, Siedem, Dziewięć, Cztery" Dnia 26 maja 2017 roku w I LO im. T. Kościuszki oraz w Parku Miejskim w Łukowie w ramach części projektu"Medalion Kościuszki" odbyła się gra miejska pod tytułem "Jeden, Siedem, Dziewięć, Cztery". Uczniowie z naszego gimnazjum, rywalizując w ramach 3-osobowych patroli, zajęli I miejsce w składzie: Jan Nurzyński, Piotr Świerczewski i Maciej Żurawski. Wszyscy reprezentują kl. III d. Drugi patrol w składzie Paweł Deleszkiewicz z klasy III b oraz Robert Cabaj i Stanisław Rogulski z klasy II d zajęli 3 miejsce. Dyplomy i nagrody zostały wręczone uczniom podczas inauguracji Dni Łukowa. Sukces został odniesiony w rywalizacji z uczniami szkół średnich z naszego miasta. Reprezentantów gimnazjum wybrał po przeprowadzonych eliminacjach szkolnych i przygotował nauczyciel historii Emilian Pietrucha.
Zmieniony ( 06.06.2017. )

« poprzedni artykuł   następny artykuł »