PDF Drukuj Email
Spis treści
Osiągnięcia sportowe
Strona 2

Sukcesy 2016/2017

Zawody

Osiągnięcie

Uczniowie

Opiekun

 

Pływanie sztafetowe chłopców

 10x25m

Finał Powiatu Łukowskiego

 

Finał Rejonu Biała Podlaska

 

Gimnazjada 2016/17

 

 

 

 

II miejsce

 

IV miejsce

Bartosz Chromiński IIId, Mateusz Wysocki IIId, Maciej Szychta IIId, Damian Skwarek IId, Maciej Pastor IIIa, Jakub Olszewski IIIb, Mikołaj Goss IIId, Filip Adamowicz Ia, Bartłomiej Nowicki IIIb, Kajetan Gryczka IIa, Dawid Sobota Id, Artur Stankiewicz Ia, Piotr Zalewski Id

 

 

p. Marcin Magnuszewski

Otwarte Mistrzostwa Polski  Sztuk Walki

Kick-light – kadet starszy mężczyzn

 

III miejsce

 

Bartosz Szczerba kl. IIId

 

 

Koszykówka chłopców

Zawody miejskie

Finał Powiatu Łukowskiego

 

Gimnazjada 2016/17

 

 

I miejsce

II miejsce

Maciej Szychta IIId,  Bartosz Chromiński IIId, Maksymilian Królik IIId, Mikołaj Goss IIId, Bartłomiej Nowicki IIIb, Maciej Goławski IIIb, Kornel Wasilewski IIId, Krystian Karwowski Ic

p. Marcin Magnuszewski

 

XXII Wiosenne Mistrzostwa Miasta Łuków w pływaniu

I miejsce sztafeta

6x25m

Bartosz Chromiński IIId, Mateusz Wysocki IIId, Maciej Szychta IIId, Jakub Olszewski IIIb, Mikołaj Goss IIId, Filip Adamowicz Ia, Bartłomiej Nowicki IIIb,

 

p. Marcin Magnuszewski

Turniej Drużyn Podwórkowych                                  w piłce nożnej „Sokolik”

finał  Siedlce

 

I miejsce

Mateusz Żołnierowicz, Patryk Janaszek, Michał Sierakowski, Maciej Sierakowski, Bartłomiej Nowicki IIIb, Bartosz Chromiński IIId, Maksymilian Królik IIId, Maciej Szychta IIId, Krzysztof Jerzykowski IIId

 

p. Małgorzata Drosio

 

Piłka siatkowa chłopców

Finał Powiatu Łukowskiego

Gimnzjada 2016/17

 

V miejsce

Maciej Szychta IIId, Bartosz Chromiński IIId, Mikołaj Goss IIId, Michał Galiński IId, Wojciech Adrian IIb, Jakub Garbaczewski IIIa, Patryk Januszek IIIa, Maciej Sierakowski IIIa, Michał Sierakowski IIIa, Kajetan Gryczka IIa

op. Marcin Magnuszewski

Sukcesy sportowe 2015/2016

Zawody

Osiągnięcie

Uczniowie

Opiekun

 

Turniej tenisa stołowego o Puchar Burmistrza Miasta Łuków

kat. chłopcy gimnazja

 

 

II miejsce

 

 

Bartosz Grzeszuk kl. II b

 

p. Danuta  Zabłocka

 

Indywidualne rozgrywki tenisa stołowego

 

Gimnazjada 2015/16

III miejsce

Finał Powiatu Łukowskiego

 

III miejsce

Finał Rejonu Biała Podlaska

 

 

 

 

Bartosz Grzeszuk kl. IIb

 

 

p. Danuta  Zabłocka

23 Łukowskie Biegi Niepodległości                         pod patronatem                   Rady i Burmistrza Miasta

 

III miejsce

 

         gimnazjum zespołowo

p. Wiesław Grula

 

6 Turniej Orlika o Puchar Premiera RP

 – eliminacje gminne

 

III miejsce

Adam Goławski Ia. Jakub Łukasik Ia, Brajan Dudziński Ia, Alan Kurowski Ia, Salah Kaimov Ia, Stanisław Rogulski Id, Mikołaj Janaszek Ic, Dawid Kobojek Ia, Jakub Osiński Ic, Kajeta Gryczka Ia, Jan Zawadzki Ic

p. Marcin Magnuszewski

 

 

Pływanie sztafetowe chłopców 10x25m

Finał Powiatu Łukowskiego

 

Gimnazjada 2015/16

I miejsce

Jan Zakrzewski IIIa, Bartosz Chromiński IId, Michał Jastrzębski IIId, Kamil Sozoniuk IIIa, Maciej Pastor Iia, Maciej Szychta IId, Jakub Skwarek IIIa, Bartłomiej Nowicki IIb, Goławski Adam Ia, Kajetan Gryczka Ia, Jakub Olszewski IIb, Arkadiusz Szczygielski IIIIa

p. Marcin Magnuszewski

Pływanie styl klasyczny

Rejonowa Gimnazjada

w Radzyniu Podlaskim

 

I miejsce

 

Aleksandra Kopeć kl. IIId

p. Marcin Magnuszewski

 

Pływanie sztafetowe chłopców

Rejonowa Gimnazjada

w Radzyniu Podlaskim

 

III miejsce

Jan Zakrzewski IIIa, Bartosz Chromiński IId, Michał Jastrzębski IIId, Kamil Sozozniuk IIIa, Bartłomiej Nowicki IIb, Mateusz Wysocki Id, Adam Goławski Ia, Maciej Szychta IId, Damian Skwarek Id, Jakub Skwarek IIIa, Jakub Olszewski IIb, Maciej Pastor IIa

p. Marcin Magnuszewski

Piłka siatkowa chłopców

 Finał Powiatu Łukowskiego

 

Gimnazjada 2015/16

 

II miejsce

Jan Zakrzewski IIIa, Filip Ścioch IIIa, Maciej Badurka IIIa, Mateusz Ciołek IIId, Jakub Ośkiewicz IIIa, Łukasz Kabat  IIIa, Kamil Sozoniuk IIIa, Arkadiusz Szczygielski , Dawid Izdebski, Jakub Skwarek, Szymon Łukasiewicz

p. Marcin Magnuszewski

XXI Wiosenne Mistrzostwa Miasta Łuków w pływaniu

II miejsce

gimnazja – mężczyźni 6x25m styl dowolny

Jan Zakrzewski IIIa, Michał Jastrzęsbski IIId, Bartosz Chromiński IId, Bartłomiej Nowicki IIb, Mateusz Wysocki Id, Jakub Skwarek IIIa, Maciej Szychta IId, Damian Skwarek Id

p. Marcin Magnuszewski

XVI Łukowski Turniej Drużyn Podwórkowych  w piłce nożnej

im. G. Kowalewskiego

kat. chłopcy gimnazja

 

I  miejsce

 

Kacper Ostrowski  Maksymilian Królik IId, Bartosz Chromiński IId, Kamil Sozoniuk IIIa, Jakub Ośkiewicz IIIa, Kamil Jasiński IIIb, Kamil Knaziak IIIb

p. Małgorzata Drosio

Siatkówka plażowa chłopców

Finał Powiatu Łukowskiego

Gimnazjada 2015/16

I miejsce

Mateusz Ciołek IIId,

 Kamil Sozoniuk IIIa

 

p. Marcin Magnuszewski

II miejsce

Filip Ścioch IIIa,

 Szymon Łukasiewicz IIIa

Skok w dal

Finał Powiatu Łukowskiego

Gimnazjada 2015/16

 

I miejsce

 

Jan Zakrzewski IIIa

p. Wiesław Grula

„SOKOLIK 2016”

Finał Rejonu Siedlce

II miejsce

Kacper Ostrowski  Maksymilian Królik IId, Bartosz Chromiński IId, Kamil Sozoniuk IIIa, Jakub Ośkiewicz IIIa, Kamil Jasiński IIIb, Kamil Knaziak IIIb

p. Małgorzata Drosio

Bieg na 1000m

Finał Powiatu Łukowskiego

Gimnazjada 2015/16

II miejsce

 

Zuzanna Majek

p. Iwona Samujło

 Sukcesy sportowe 2014/15

Zawody

Osiągnięcie

Uczniowie

Opiekun

 

Indywidualne rozgrywki tenisa stołowego chłopców

 

finał powiatu łukowskiego

 

 

I miejsce

 

 

Bartosz Grzeszuk kl. I

 

 

p. Danuta Zabłocka

 

Pływanie sztafetowe chłopców 10x25m

finał powiatu łukowskiego

 

II miejsce

Maciej Mądry IIIa, Rafał Warowny IIIb, Michał Jastrzębski IId, Bartosz Chromiński Id, Kacper Kowalski IIIb, Jan Zakrzewski IIa, Bartłomiej Nowicki I, Brajan Osiński IIIa, Kamil Sozoniuk IIa, Dawid Steczkowski IIIa

 

 

 

 

 

p. Marcin Magnuszewski

 

 

Pływanie indywidualne

finał powiatu łukowskiego

I miejsce

 50m styl klasyczny

 

Bartosz Chromiński Id

II miejsce

50m styl grzbietowy

 

Rafał Warowny IIIb

III miejsce

50m styl dowolny

 

Michał Jastrzębski IId

XV Mistrzostwa Miasta Łuków w szachach

II miejsce

gimnazjum

Marek Sawczuk kl. IIIe

 

Pływanie indywidualne

 Rejonowa Gimnazjada

II miejsce

50m

 styl klasyczny

 

 

Bartosz Chromiński Id

 

p. Marcin Magnuszewski

 

Pływanie indywidualne

Wojewódzka Gimnazjada Młodzieży

II miejsce

50m

styl klasyczny

Aleksandra Kopeć IId

 

 

p. Marcin Magnuszewski

IX miejsce

50m

 styl klasyczny

Bartosz Chromiński Id

V Mikołajkowe Indywidyualne Mistrzostwa w warcabach

Miasto

 

I miejsce

 

Bartłomiej Ryszkowski Ia

p. Marcin Magnuszewski

XXII Łukowskie Uliczne Biegi Niepodległości

III miejsce gimnazja

Zespół uczniów z klas I -III

p. Marcin Magnuszewski, p. Małgorzata Drosio

 

Zimowe Mistrzostwa Województwa Lubelskiego

Pływanie indywidualne

II miejsca

- 50 m st. klasyczny

- 50m st. klasyczny OPEN

- 100 m st. klasyczny

-200 m st. klasyczny

 

 

 

Aleksandra Kopeć IId

 

 

 

p. Marcin Magnuszewski

Cztery pory roku z Aqua- Misiem

ogólnopolskie zawody pływackie

II miejsca

-25m styl dowolny

- 50m styl dowolny

XX Jubileuszowe Wiosenne Otwarte Mistrzostwa Miasta Łuków w pływaniu

I miejsce

gimnazja mężczyźni

6x25m styl dowolny

Kacper Kowalski IIIb, Rafał Warowny IIIb, Jan Zakrzewski IIa, Michał Jastrzębski IId, Bartłomiej Nowicki Ib, Patryk Chromiński Ib, Kamil Sozoniuk IIa

p. Marcin Magnuszewski

 

 

 

 

 

XXII Łukowskie Uliczne Biegi 3- Majowe pod patronatem Rady Miasta Łuków

 

II miejsce indywidualnie

 

Bartosz Olifirowicz IIIa

 

 

 

 

p. Wiesław Grula

 

 

 

 

 

p. Danuta Zabłocka

 

 

II miejsce

kat.: Gimnazja -zespołowo

Arkadiusz Szczygielski IIIc, Bartłomiej Kopyść Ib, Jakub Cybulak Ib, Patryk Chromiński Ib, Mateusz Ciołek IId, Dawid Matejczuk IId, Marcin Grzyb IId, Łukasz Wójcik IIb, Kajetan Szlaski IIc, Kacper Dziekan IIc, Kamil Piekowski IIIc, Jakub Chutny IIc, Damian Galiński IIb, Bartosz Olifirowicz IIIa, Jakub Kamecki IIIe

Paulina Michalak IIIc, Dominika Łukasik IIIa, Gabriela Gałach Ia, Martyna Kucharska IIb

Pchnięcie kulą

Finał Powiatu Łukowskiego

GIMNAZJADA 2014/15

 

III miejsce

 

Bartosz Celiński kl. IIIc

 

p. Wiesław Grula

Skok w dal

Finał Powiatu Łukowskiego

GIMNAZJADA 2014/15

 

II miejsce

 

Jan Zakrzewski kl. IIa

 

p. Wiesław Grula

 

 

Piłka siatkowa chłopców

 

GIMNAZJADA 2014/15

 

 

 

I miejsce – w mieście

 

V miejsce

- finał powiatu

Maciej Mądry IIIa, Damian Cisiak IIIb, Mateusz Skwarek IIIa, Kamil Cegiełko IIIa, Patryk Cieślak IIIa, Filip Ścioch IIa, Maciej Badurka IIa, Kamil Sozoniuk IIa, Jan Zakrzewski IIa, Szymon Łukasiewicz IIa, Ośkiewicz Jakub IIa, Łukasz Kabat IIa, Arkadiusz Szczygielski IIa, Jakub Skwarek

 

 

 

p. Marcin Magnuszewski

Piłka koszykowa chłopców

 

GIMNAZJADA 2014/15

 

 

 

II miejsce

- w mieście

Hubert Krasuski IIe, Szymon Łukasiewicz IIa, Bartosz Celiński IIIc, Jan Zakrzewski IIa, Maciej Badurka IIa, Bartosz Nowicki Ib, Maciej Goławski Ia, Dawid Wojda Id, Glib Murzak IIIc

 

p. Marcin Magnuszewski

Siatkówka plażowa chłopców

Finał Powiatu Łukowskiego

GIMNAZJADA 2014/15

 

 

 

III miejsce

 

Jan Zakrzewski IIa,

Mateusz Skwarek IIIa

 

p. Marcin Magnuszewski

Turniej o Puchar Premiera Donalda Tuska

kat. chłopcy starsi

 

III miejsce

- eliminacje gminne

Mateusz Żołnierowicz Ia, Bartosz Ryszkowski Ia, Bartosz Goławski Ia, Patryk Janaszek Ia, Jakub Garbaczewski Ia, Jakub Celiński Ia, Jakub Kowalczyk Ia, Michał Sierakowski Ia, Maciej Sierakowski Ia, Mateusz Kot Ia

 

 

p. Wiesław Grula

I Międzyszkolny Turniej Tańca Nowoczesnego

I miejsce

 kategoria: duety

Maja Zakrzewska Ib

Zuzanna Suchodolska Id

op. Iwona Samujło

 

 

Sukcesy sportowe 2013/14

Zawody

Osiągnięcie

Uczniowie

Opiekun

IV Turniej Orlika o Puchar Donalda Tuska

 

piłka nożna

chłopcy starsi

 

 

 

III i I miejsce elimin. gminne

(dwie drużyny)

III m.

Filip Ścioch, Arkadiusz Szczygielski, Maciej Kośmider , Paweł Kurek, Wiktor Jóźwiak, Kacper Ostrowski, Damian Galiński

I m.

Maciej Badurka, Szymon Łukasiewicz, Jan Zakrzewski, Kamil Szaniawski, Kamil Sozoniuk, Jakub Skwarek, Jakub Ośkiewicz, Szymon Paśnikowski, Maksymilian Garbarczyk

 

p. Wiesław Grula

 

Pływanie sztafetowe chłopców 10x25m

 

 

GIMNAZJADA 2013/14

 

 

 

I miejsce

finał powiatu łukowskiego

IV miejsce

 

finał rejonu Biała Podlaska

Sebastian Szymanek IIId, Mikołaj Jankowski IIIa,

Jan Zakrzewski Ia, Rafał Warowny IIb, Hubert Kupień IIId, Kacper Kowalski IIb, Sebastian Rzymowski IIId, Mariusz Radzikowski IIIa, Maciej Rybka IIIa, Jakub Wierzchowski IIIa, Kamil Sozoniuk Ia, Brajan Osiński IIa, Jakub Ośkiewicz

 

p. Marcin Magnuszewski

 

 

 

GIMNAZJADA 2013/14

 

Finał Powiatu Łukowskiego

w pływaniu

I miejsce

styl klasyczny

Sebastian Szymanek IIId

 

 

 

p. Marcin Magnuszewski

I miejsce

styl grzbietowy

Mikołaj Jankowski IIIa

I miejsce styl dowolny

Rafał Warowny IIb

I miejsce styl klasyczny

Aleksandra Kopeć Id

I miejsce

styl dowolny

Dominika Rychta IIIa

 

GIMNAZJADA 2013/14

Finał Rejonu

Biała Podlaska

w pływaniu

I miejsce styl klasyczny

Sebastian Szymanek IIId

I miejsce styl grzbietowy

Mikołaj Jankowski IIIa

II miejsce styl klasyczny

Aleksandra Kopeć Id

V miejsce styl dowolny

Dominika Rychta IIIa

GIMNAZJADA 2013/14

 

piłka siatkowa chłopców

 

 

I miejsce

elimin. miejskie

IV miejsce

finał powiatu łukowskiego

Maciej Mądry IIa, Mateusz Skwarek IIa Kacper Ostrowski Ib, Jan Zakrzewski Ia, Filip Ścioch Ia, Szymon Łukasiewicz Ia, Jakub Ośkiewicz Ia, Maciej Badurka Ia, Łukasz Kabat Ia

 

p. Marcin Magnuszewski

 

 

XIX Wiosenne Otwarte Mistrzostwa Miasta Łuków w pływaniu

 

I miejsce

mężczyźni – styl dowolny 6x25m

Sebastian Szymanek IIId, Mikołaj Jankowski IIIa, Jan Zakrzewski Ia, Michał Jastrzębski Id, Hubert Kupień IIId, Rafał Warowny IIb, Sebastian Rzymowski IIId

 

p. Marcin Magnuszewski

XIX Wiosenne Otwarte Mistrzostwa Miasta Łuków w pływaniu

 

III miejsce

kobiety – styl dowolny

6x25m

Aleksandra Kopeć Id, Dominika Rychta IIIa, Magdalena Jastrzębska IId, Joanna Chornicka IIIa, Katarzyna Atkonis IIa, Anna Zając IIa

 

p. Marcin Magnuszewski

 

 

 

XXI Łukowskie Uliczne Biegi 3-Majowe pod patronatem RM Łuków

 

 

 

 

III miejsce

kat. gimnazja zespołowo

Chłopcy: Tomasz Dzięcioł, Sebastian Rzymowski, Bartosz Olifirowicz, Maciej Mądry, Kacper Lendzion, Dawid Okniński, Jakub Smyk, Jakub Gawroński, Szymon Paśnikowski, Adrian Kobojek

 

Dziewczęta: Kinga Szczygieł, Dominika Piotrowska, Marta Kubiak, Karolina Strzelec, Natalia Dębińska, Aleksandra Żyłka, Wiktoria Dołęga, Emilia Świderek, Martyna Zielińska, Gabriela Pawlik, Aleksandra Kopeć

 

op. Marcin Magnuszewski

 

 

 

 

op. Iwona Samujło

GIMNAZJADA 2013/14

 

Finał Powiatu Łukowskiego

 

I miejsce  bieg 300m

 

Paweł Sadło IIIc

 

op. Wiesław Grula

I miejsce

w Międzyszkolnym Turnieju Sportowym o Puchar Burmistrza Łukowa

w kategorii gimnazjum

XIV Łukowski Turniej Drużyn Podwórkowych w Piłce Nożnej pamięci G. Kowalewskiego

 

III miejsce

 

chłopcy

 

op. Małgorzata Drosio

 

III miejsce

 

dziewczęta

Rok szkolny 2011/2012

Zawody

Osiągnięcie

Uczniowie

Opiekun

 

XIX Łukowskie Uliczne Biegi Niepodległości

 

III miejsce

kat. gimnazja

Patryk Lejman, Hubert Chruściel, Dawid Uziębło, Sebastian Kępka, Paweł Sadło, Artur Tomasiak, Michał Karwowski, Konrad Kucharski, Albert Ostrowski, Tomasz Dzięcioł

 

p. Marcin Magnuszewski

Pływanie sztafetowe chłopców 10x25m Finał Powiatu Łukowskiego

 Finał Rejonu Bialskiego

Wojewódzka Gimnazjada Młodzieży Szkolnej

 I miejsce

 II miejsce

 IX miejsce

 

Chromiński Hubert, Szymanek Sebastian, Jankowski Mikołaj, Warowny Jakub, Michał Karwowski,Albert Sarniak, Rafał Adamowicz, Artur Gawroński, Dawid Uziębło, Łukasz Litwin, Krystian Łaski 

 

p. Marcin Magnuszewski

 

 

 

Pływanie sztafetowe dziewcząt 10x25 m

 

Finał Powiatu Łukowskiego

 

 

III miejsce

Dominika Goss, Katarzyna Janiuk, Dominika Rychta, Joanna Chornicka, Izabela Zakrzewska, Natalia Celej, Natalia Kuczyńska, Paulina Orzełowska, Katarzyna Wydra, Aleksandra Adamczyk

p. Marcin Magnuszewski

 

Turniej Piłki Nożnej Chłopców

Coca-Cola Cup 2012

I runda

II runda

 

 

 

I miejsce

I miejsce

Hubert Chruściel, Kamil Gromada, Maciej Janaszek, Damian Kurek, Patryk Lejman, Łukasz Litwin, Krystian Łaski, Piotr Połóg, Dawid Uziębło, Paweł Zdunek

p. Wiesław Grula

Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej „Orlik 2012”

o Puchar Premiera RP

eliminacje gminne

finał  woj. lubelskiego

 

 

 

II miejsce

IX miejsce

Bartosz Celiński, Karol Kazana, Szymon Mościcki, Bartosz Pichnicki, Paweł Sadło, Artur Tomusiak, Arkadiusz Sergiel, Tomasz Wegrzynowicz, Jakub Wierzchowski

p. Wiesław Grula

Rozgrywki halowej piłki nożnej chłopców

finał powiatu łukowskiego

Gimnazjada 2011/2012

 

 

II miejsce

Kamil Gromada, Maciej Janaszek, Damian Sićko, Piotr Połóg, Hubert Chruściel, Patryk Lejman, Paweł Zdunek, Dawid Uziębło, Krystian Łaski, Damian Kurek

p. Wiesław Grula

Turniej piłki siatkowej chłopców

eliminacje gminne

finał powiatu łukowskiego

 

 

I miejsce

III miejsce

Łukasz Litwin, Konrad Kucharski, Damian Mikołajczuk, Paweł Osiak, Gustaw Głuchowski, Sebastian Baniak, Albert ostrowski, Damian Sićko, Bartosz Oleśkiewicz, Krystian Łaski

p. Marcin Magnuszewski

Zimowy Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Łuków

kat. dziewczęta

II miejsce

Klaudia Guz, Karolina Przybysz, Dominika Rychta, Joanna Chornicka, Patrycja Golba, Sylwia Osial, Magdalena Matysiak, Diana Zielent

p. Małgorzata Drosio

XVII Otwarte Mistrzostwa Miasta Łuków w pływaniu pod patronatem Rady Miasta Gimnazja mężczyźni 6x25m styl dowolny

 

 

II miejsce

Hubert Chromiński, Warowny Jakub, Sebastian Szymanek, Artur Gawroński, Mikołaj Jankowski, Albert Sarniak, Rafał Adamowicz

op. Marcin Magnuszewski

Piłka nożna dziewcząt

Gimnazjada 2011/2012

eliminacje miejskie

finał powiatu łukowskiego

 

 

I miejsce

I miejsce

Joanna Chornicka, Natalia Kot, Patrycja Golba, Klaudia Guz, Paulina Orzełowska, Sylwia Klębowska, Karolina Przybysz, Diana Zielent, Aleksandra Łaska, Maryna Zabielska

op. Małgorzata Drosio

 

 

 

 

 

XIX Łukowskie Uliczne Biegi 3-cio Majowe pod patronatem Rady Miasta

I miejsce w kategorii: gimnazja -chłopcy

Patryk Lejman, Albert Sarniak, Sebastian Kępka, Damian Wawer, Konrad Kucharski, Albert Ostrowski, Michał Chruściel, Mateusz Goławski, Paweł Sadło, Dawid Okniński

 

op. Marcin Magnuszewski

III miejsce  

w kategorii gimnazja

-dziewczęta

Kinga Domańska, Magda Sulej, Izabella Sztyber, Klaudia Guz, Paulina Wolińska, Adrianna Lipińska, Dagmara Nowak, Joanna Chornicka, Klaudia Golańska

 

op. Danuta Zabłocka

indywidualnie II miejsce

 Patryk Lejman

 

op. Marcin Magnuszewski

IV miejsce

Sebastian Kępka

V miejsce

Albert Sarniak

VI miejsce

Paweł Sadło

V miejsce

Dagmara Nowak

op. Danuta Zabłocka

Gimnazjada 2011/2012

Bieg na dystansie 1000m finał powiatu łukowskiego

 

I miejsce dziewczęta

Dagmara Nowak

op. Iwona Samujło

II miejsce chłopcy

Patryk Lejman

op. Wiesław Grula

Gimnazjada 2011/2012

 Bieg na dystansie 100m finał powiatu łukowskiego

 II miejsce

chłopcy

 

Dawid Uziębło

 

op. Wiesław Grula

XII Łukowski Turniej Drużyn Podwórkowych w Piłce Nożnej pamięci Grzegorza kowalewskiego

II miejsce

Klaudia Guz, Aleksandra Łaska, Joanna Chornicka, Emilia Klębowska, Karolina Węgrzynowicz, Aleksandra Wierzchowska, Katarzyna Janiuk

op. Małgorzata Drosio

Rok szkolny 2010/2011

Zawody

Osiągnięcie

Uczniowie

Opiekun

Turniej Piłki Nożnej

etap miejski

 

 

 

 

 

I miejsce

kat. gimnazja

Sebastian Baniak IIe, Hubert Chruściel IIb, Kamil Gromada Ia, Maciej Janaszek IIa, Wojciech Kędziora IIIe, Łukasz Kopeć Ia, Patryk Lejman IIb, Łukasz Litwin IIe, Albert Ostrowski IIe, Dawid Przeździak Ia, Bartosz Robert IIIe, Tomasz Smyk IIb, Damian Talarek IIIe, Dawid Uziębło IIa, Paweł Zdunek IIe

 

p. Wiesław Grula

XII Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Miasta Łuków

 III miejsce

kat. gimnazjum dziewczęta

 

Justyna Karwowska kl. III d

 

p. Tomasz Flejmer

Finał Powiatu Łukowskiego

w pływaniu

GIMNAZJADA 2010/2011

 

 

 

 

 

 

I miejsce

styl klasyczny 50m

Hubert Chromiński kl. IIc

 

 

 

 

 

 

 

 

p. Marcin Magnuszewski

I miejsce

styl dowolny

50m

Paulina Orzełowska

I miejsce

styl grzbietowy

50m

Jakub Warowny

II miejsce

styl grzbietowy

50m

Artur Gawroński kl. IIe

 

II miejsce sztafeta 10x25m chłopcy

Hubert Chromiński, Bartłomiej Osial, Jakub Warowny, Artur Gawroński, Adrian Kupień, Michał Karwowski, Albert Sarniak, Emil Kopyść, Bartosz Osiorek, Rafał Niewęgłowski, Marek Matuszyński, Paweł Zdunek, Rafał Adamowicz

III miejsce

styl grzbietowy 50m

 

Michał Karwowski

III miejsce

Sztafeta 10x25m dziewczęta

Paulina Orzełowska, Dominika Goss, Aleksandra Bocian, Natalia Kuczyńska, Natalia Celej, Marta Biaduń, Dominika Kużmiak, Anna Kędzierska, Katarzyna Wydra, Diana Zielent

Finał Rejonu Bialskiego

w pływaniu

GIMNAZJADA 2010/2011

II miejsce sztafeta 10x25m chłopcy

Hubert Chromiński, Bartłomiej Osial, Jakub Warowny, Artur Gawroński, Adrian Kupień, Michał Karwowski, Albert Sarniak, Emil Kopyść, Bartosz Osiorek, Rafał Niewęgłowski, Marek Matuszyński, Paweł Zdunek, Rafał Adamowicz

p. Marcin Magnuszewski

Wojewódzka Gimnazjada Młodzieży Szkolnej

X miejsce

sztafety pływackiej 10x25m

chłopcy

Hubert Chromiński, Bartłomiej Osial, Jakub Warowny, Artur Gawroński, Adrian Kupień, Michał Karwowski, Albert Sarniak, Emil Kopyść, Bartosz Osiorek, Rafał Niewęgłowski, Marek Matuszyński, Paweł Zdunek,

p. Marcin Magnuszewski

Finał Powiatu Łukowskiego w piłce koszykowej chłopców

GIMNAZJADA 2010/2011

 

IV miejsce

Daniel Kędzierski , Bartłomiej Osial, Michał Goławski, Bartosz Robert, Mateusz Kudan, Sebastian Borkowski, Mateusz Chruściel, Wojciech Celiński

 

p. Marcin Magnuszewski

Finał Powiatu Łukowskiego w piłce siatkowej chłopców

GIMNAZJADA 2010/2011

 

II miejsce

Daniel Kędzierski, Kamil Kopyść, Mateusz Kudan, Mateusz Chruściel, Sebastian Borkowski, Przemysław Joński, Bartosz Robert, Łukasz Litwin, Konrad Kucharski, Rafał Niewęgłowski

 

p. Marcin Magnuszewski

XVIII Łukowskie Uliczne Biegi 3-cio Majowe

pod patronatem Rady Miasta

 

 

I miejsce

 w kat.

chłopcy gimnazja zespołowo

Kępka Sebastian, Marek Matuszyński, Daniel Kędzierski, Bartosz Dragun, Rafał Niewęgłowski, Albert Ostrowski, Bartłomiej Osial, Andrzej Pietrzak, Rafał Goławski, Michał Chruściel, Mateusz Goławski, Mateusz Gryglicki, Marek Karwowski, Rafał Matysiak.

 

 

p. Marcin Magnuszewski

 

 

 

XVIII Łukowskie Uliczne Biegi 3-cio Majowe

pod patronatem Rady Miasta

 

 

 

 

I miejsce w kat:

 najlepsze gimnazjum

Chłopcy: Sebastian Kępka, Marek Matuszyński, Daniel Kędzierski, Bartosz Dragun, Rafał Niewęgłowski, Albert Ostrowski, Bartłomiej Osial, Andrzej Pietrzak, Rafał Goławski, Michał Chruściel, Mateusz Goławski, Mateusz Gryglicki, Marek Karwowski, Rafał Matysiak.

Dziewczęta: Magdalena Dylak, Anna Dylak, Klaudia Borkowska, Kinga Domańska, Marta Zachłoszcz, Dagmara Nowak

p. Marcin Magnuszewski

 

 

 

 

 

 

 

p. Iwona Samujło

XVIII Łukowskie Uliczne Biegi 3-cio Majowe

pod patronatem Rady Miasta

III miejsce

w kat. dziewczęta

 

Dagmara Nowak z kl. Ib

 

p. Iwona Samujło

Rok szkolny 2009/2010

Zawody

Osiągnięcie

Uczniowie

Opiekun

 XVII Łukowskie Uliczne Biegi Niepodległości

II miejsce

kat. gimnazja

Marcin Kopeć, Sebastian Kępka, Tomasz Mróz, Kamil Zieleni, Rafał Król, Adrian Bogusz, Mateusz Chruściel, Marek Karwowski

 p. Wiesław Grula

 Gimnazjada 2009/2010 

Finał Powiatu Łukowskiego w pływaniu

II miejsce

styl dowolny 50 m

Michał Karwowski

p. Marcin Magnuszewski

I miejsce

styl klasyczny 50 m

Hubert Chromiński

p. Marcin Magnuszewski

III miejsce

styl dowolny 50 m

Paulina Orzełowska

p. Marcin Magnuszewski

II miejsce

styl grzbietowy

50 m

Albert Sarniak

p. Marcin Magnuszewski

 Gimnazjada 2009/2010 

Finał Rejonu Bialskiego

w pływaniu

II miejsce

styl dowolny 50 m

Michał Karwowski

p. Marcin Magnuszewski

II miejsce

styl klasyczny 50 m

Hubert Chromiński

p. Marcin Magnuszewski

 Gimnazjada 2009/2010

Finał Powiatu Łukowskiego

w piłce siatkowej chłopców 

III miejsce

Bartosz Robert, Mateusz Kudeń, Mateusz Chruściel, Sebastian Borkowski, Przemysław Joński, Rafał Król, Michał Gawroński, Rafał Niewęgłowski, Daniel Kędzierski

p. Marcin Magnuszewski

Zimowy Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Łuków

 I miejsce

Natalia Tomczak, Iza Celińska-Mysław, Weronika Ośkiewicz, Paulina Orzełowska, Natalia Kot, Ewa Grzywacz, Anna Domańska

p. Małgorzata Drosio

 XV Jubileuszowe Wiosenne Otwarte Mistrzostwa Miasta Łuków w pływaniu Pamięci A. Rogalińskiego 

III miejsce

styl dowolny

sztafeta 6x25 m chłopcy

 Hubert Chromiński, Bartłomiej Osial, Jakub Gryczka, Albert Sarniak, Rafał Adamowicz, Marek Matuszyński

p. Marcin Magnuszewski

 XV Jubileuszowe Wiosenne Otwarte Mistrzostwa Miasta Łuków w pływaniu Pamięci A. Rogalińskiego

III miejsce 

styl dowolny

sztafeta 6x25 m dziewczęta

 Paulina Orzełowska, Marta Warpas, Ewelina Strzalek, Agnieszka Chromińska, Marta Biaduń, Agnieszka Wolińska, Emilia Grchowska

 p. Marcin Magnuszewski

 

  

Gimnazjada  2009/2010

        Finał Powiatu 

        Łukowskiego

 skok w dal

Finał Rejonu Biała Podlaska

 II miejsce 

Natalia Tomczak

p. Iwona Samujło

 III miejsce

X Łukowski Turniej Drużyn Podwórkowych w Piłce Nożnej pamięci Grzegorza Kowalewskiego

etap miejski

 

etap rejonowy

 dziewczęta

I miejsce

 

 Justyna Karwowska, Iza Celińska- Mysław, Natalia Kot, Monika Smyk, Patrycja Pożarowska, Karolina Celińska, Justyna Wiśniewska, Natalia Tomczak

 p. Małgorzata Drosio

III miejsce

 

Rok szkolny 2008/2009

ZawodyOsiągnięcieUczeńOpiekun
Finał Powiatu Łukowskiego w piłce nożnej chłopców
I miejsce
 Drużyna: Tomasz Nastaj, Mateusz Gryczka, Paweł Adrian, Jakub Badurka, Bartłomiej Celiński, Łukasz Grochowski, Michał Konieczny, Michał Kowalczyk, Damian Pawlik, Krzysztof Pietrzak, Bartłomiej Ponikowski, Patryk Stolarczyk, Wojciech Kędziora, Sebastian Gołębiowski
p. Wiesław Grula
 XVI Łukowskie Uliczne Biegi Niepodległości pod patronatem Rady Miasta II miejsce
Zespół: Łukasz Sztyber, Damian Buczyński, Tomasz mróz, Patryk Kowalczyk, Marcin Kopeć, Marek Matuszyński, Sebastian Buszowski, Daniel Kędzierski, Łukasz Czyżak, Michał konieczny, Bartłomiej Celiński, Paweł Adrian, Mateusz Woźniak, Sebastian Gołębiowski, Michał Szczygieł
p. Marcin Magnuszewski, p. Wiesław Grula
 XVI Łukowskie Uliczne Biegi 3- cio Majowe pod patronatem Rady Miasta kat. chłopcy rocznik 93-95 I miejsce
 Zespół: Bartek Ambroziak, Łukasz Borkowski, Wojciech Karwowski, Piotr Domański, Michał Szczygielski, Łukasz Czyżak, Jacek Olifirowicz, Bartłomiej Osial, Marek Matuszyński, Daniel Kędzierski, Mirosław Połóg, Łukasz Szyber, Patryk Kowalczyk, Damian Buczyński, Arkadiusz Domański, Wojciech Kędziora, Przemysław Joński, Andrzej Pietrzak 
p. Wiesław Grula
XVI Łukowskie Uliczne Biegi 3- cio Majowe pod patronatem Rady Miasta kat. dziewczęta rocznik 93-95
 II miejsce
 Zespół: Karolina Celińska, Monika Kot, Justyna Karwowska, Milena Mikołajczuk, Monika Smyk, Patrycja Pożarowczyk, Justyna Wiśniewska, Katarzyna Karwowska, Katarzyna Zakrzewska, Iza Celińska, Olga Jurek, Magdalena Domańska, Ewelina Bednarczyk, Jennifer Zielińska p. Tomasz Flejmer
 Finał Rejonu Biała Podlaska w Piłce Nożnej Chłopców - GIMNAZJADA
 III miejsce
Zespół: Tomasz Nastaj, Mateusz Gryczka, Paweł Adrian, Jakub Badurka, Bartłomiej Celiński, Łukasz Grochowski, Michał Konieczny, Michał Kowalczyk, Damian Pawlik, Krzysztof Pietrzak, Bartłomiej Ponikowski, Patryk Stolarczyk, Wojciech Kędziora, Marcin Borkowski, Adam Piszczek
p. Wiesław Grula
Rejonowa Gimnazjada Młodzieży Szkolnej  2008/2009. Skok w dal
 I miejsce
 Natalia Tomczak, kl. II e
p. Iwona Samujło

Rok szkolny 2007/2008

MiejsceKategoriaUczeń - klasaOpiekun
III miejsce - szczebel miejskiPiłka siatkowa dziewcząt

Katarzyna Borkowska (2b)

Justyna Kowalska (3d)

Martyna Antosiewicz (2c)

Żaneta Nurzyńska (2a)

Katarzyna Zakaszewska (2c)

Karolina Zakaszewska (3d)

Julia Celej (3d)

Jolanta Kędzierska (3e)

Agnieszka Chromińska (1c)

p. D. Zabłocka
V miejsce – szczebel  powiatowyBiegi sztafetowe 4x100m

Katarzyna Borkowska (2b)

Natalia Tomczak (1e)

p. D. Zabłocka
III miejsce -  szczebel miejskiSkok w dalNatalia Tomczak (1e)p. M. Drosio
III miejsce - szczebel rejonowy
Pływanie
Magda Strzałek (3e)
 p. T. Flejmer
 V Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Zespołu Szkół w Adamowie

Tomasz Nastaj (2c)

Bartłomiej Celiński (2e)

Patryk Stolarczyk (2e)

Paweł Adrian (2e)

Michał Konieczny (2e)

Łukasz Grochowski (2e)

Damian Pawlik (2e)

p. W. Grula
  II-miejsce szczebel powiatowyTurniej Halowy w Piłce Nożnej Chłopców

Tomasz Nastaj (2c)

Bartłomiej Celiński (2e)

Patryk Stolarczyk (2e)

Paweł Adrian (2e)

Michał Konieczny (2e)

Łukasz Grochowski(2e)

Damian Pawlik (2e)

Mateusz Woźniak (2e)

Paweł Kuźma(3b)

Hubert Łukasik (3c)

Daniel Puszcz (3b)

Maciej Witek (3b)

Karol Czajka (3c)

p. W. Grula
II-miejsce szczebel powiatowy
Piłka Nożna Chłopców w ramach Gimnazjady

Tomasz Nastaj (2c)

Bartłomiej Celiński (2e)

Patryk Stolarczyk (2e)

Paweł Adrian (2e)

Michał Konieczny (2e)

Łukasz Grochowski(2e)

Damian Pawlik (2e)

Mateusz Woźniak (2e)

Paweł Kuźma (3b)

Hubert Łukasik (3c)

Daniel Puszcz (3b)

Maciej Witek (3b)

Karol Czajka (3c)

p. W. Grula
I i II miejsce w kwalifikacjach
X  Edycja Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej Coca- Cola Cup 2008

Tomasz Nastaj (2c)

Bartłomiej Celiński (2e)

Patryk Stolarczyk (2e)

Paweł Adrian (2e)

Michał Konieczny (2e)

Łukasz Grochowski(2e)

Damian Pawlik (2e)

Mateusz Woźniak (2e)

p. W. Grula
III miejsce – szczebel powiatowyPływanie chłopców- sztafeta 10 x 25m

Tomasz Nastaj (2c)

Paweł Kuźma (3b)

Daniel Puszcz (3b)

Karol Czajka (3c)

Adam Piszczek (2c)

Mateusz Gryczka (2c)

Mateusz Ośkiewicz (3b)

Paweł Orzełowski (2d)

Łukasz Sztyber(2b)

Marcin Borkowski (1a)

Daniel Kubiak(2a)

Mirosław Połóg (2b)

 p. T. Flejmer

Rok szkolny 2006/2007

MiejsceKategoriaUczeń - klasaOpiekun
II miejsce
Biegi przełajowe - powiat

1.Mróz Wojciech III A

2.Górny Paweł III A

3.Kraszewski Karol III F

4.Joński Mateusz III F

5.Mazur Tomasz III E

 

6.Wasak Krzysztof III C

7.Mikusek Piotr II E

8.Wysiński Andrzej II B

9.Łukasik Hubert II C

 

10.Kachniarz Mateusz II D

 

 

p. W. Grula
V miejsce
Biegi przełajowe - rejon

1.Mróz Wojciech III A

2.Górny Paweł III A

3.Kraszewski Karol III F

4.Joński Mateusz III F

5.Mazur Tomasz III E

 

6.Wasak Krzysztof III C

7.Mikusek Piotr II E

8.Wysiński Andrzej II B

9.Łukasik Hubert II C

 

10.Kachniarz Mateusz II D

 

 

p. W. Grula
II miejsce
XIV Łukowskie Uliczne Biegi Niepodległości

1.Mazur Tomasz III E

 

2.Joński Mateusz III F

3.Krasuski Karol III F

4.Górny Paweł III A

5.Mróz Wojciech III A

6.Gzara Grzegorz III D

7.Zdańkowski Mariusz III D

8.Łukasik Hubert II C

 

9.Wysiński Andrzej II B

10.Żurawski Michał II E

11.Mikusek Piotr II E

12.Majek Łukasz II A

 

 

p. W. Grula
I miejsce
Miejski turniej mikołajkowy w piłkę siatkową

1.Damowski Kamil III E

2.Pilszyk Hubert III E

 

3.Mazur Tomasz III E

 

4.Przybysz Dominik III E

5.Ozuła Przemysław III E

6.Wysiński Andrzej II B

7.Witek Maciej II B

8.Czajka Karol II C

9.Puszcz Daniel II B

 

 

p. M. Magnuszewski
II miejsce
Pływanie - sztafeta 10m x 25m - powiat

1.Lisiewski Paweł III E

2.Karlewicz Mateusz III B

3.Dmowski Kamil III E

4.Pilszyk Hubert III E

 

5.Grochowski Dariusz III A

6.Osiorek Wojciech III F

7.Kowalski Konrad III C

8.Kubiak Daniel I E

9.Chaberski Paweł III C

10.Mazur Tomasz III E

11.Dziubak Albert III C

 

p. M. Magnuszewski
IV miejsce
Pływanie - sztafeta 10m x 25m - rejon

1.Lisiewski Paweł III E

2.Karlewicz Mateusz III B

3.Dmowski Kamil III E

4.Pilszyk Hubert III E

 

5.Grochowski Dariusz III A

6.Osiorek Wojciech III F

7.Kowalski Konrad III C

8.Kubiak Daniel I E

9.Chaberski Paweł III C

10.Mazur Tomasz III E

11.Dziubak Albert III C

 

p. M. Magnuszewski
 I miejsce
Pływanie - indywidualne, styl dowolny 50m - powiat
Kowalski Konrad III C
p. M. Magnuszewski
 III miejsce
Pływanie - indywidualne, styl dowolny 50m - powiat
Osiorek Wojciech III F
p. M. Magnuszewski
II miejsce
Pływanie - indywidualne, styl dowolny 50m - rejon
Kowalski Konrad III C
p. M. Magnuszewski
III miejsce
Pływanie - indywidualne, styl dowolny 50m - rejon  Osiorek Wojciech III Fp. M. Magnuszewski 
IX miejscePływanie - indywidualne, styl dowolny 50m - województwo  Kowalski Konrad III C
p. M. Magnuszewski 
XI miejsce
Pływanie - indywidualne, styl dowolny 50m - województwo
Osiorek Wojciech III F
p. M. Magnuszewski 
I miejsce
Pływanie - sztafeta 10m x 25m - powiat

1.Strzałek Magdalena II E

2.Smolińska Magdalena III B

3.Zakrzewska Katarzyna I C

4.Antosiewicz Martyna I C

5.Antosiewicz Kamila III E

6.Osińska Sylwia III D

7.Białych Aneta III C

8.Grochowska Katarzyna I B

9.Osial Aneta III C

10.Tomasiewicz Ewa III D

11.Kostian Katarzyna III B

12.Bocian Dominika I C

13.Borlowska Monika III A

p. M. Magnuszewski 
III miejsce
Pływanie - sztafeta 10m x 25m - rejon

1.Strzałek Magdalena II E

2.Smolińska Magdalena III B

3.Zakrzewska Katarzyna I C

4.Antosiewicz Martyna I C

5.Antosiewicz Kamila III E

6.Osińska Sylwia III D

7.Białych Aneta III C

8.Grochowska Katarzyna I B

9.Osial Aneta III C

10.Tomasiewicz Ewa III D

11.Kostian Katarzyna III B

12.Bocian Dominika I C

13.Borlowska Monika III A

p. M. Magnuszewski
I miejsce
 Pływanie - indywidualne, styl klasyczny 50m - powiat

Strzałek Magdalena II E

p. M. Magnuszewski
 IV miejsce
Biegi przełajowe - powiat

1.Kępińska Monika II E

2.Brochowska Katarzyna I B

3.Kędzierska Ewelina III E

4.Chruściel Andżelina II C

5.Brochowska Monika III A

6.Kabat Izabela II C

7.Lejman Anna II A

8.Kowalska Justyna II D

9.Janowska Ewa II E

10.Zakrzewska Karolina II D

11.Brochowska Sandra I E

p. Danuta Zabłocka
II miejsce
Miejski turniej mikołajkowy w piłkę siatkową

1.Kędzierske Ewelina III E

2.Machowiec Monika III F

3.Smolińska Magdalena III B

4.Antosiewicz Kamila III E

5.Kamechna Anna III E

6.Goławska Anna III D

7.Wójcik Karolina III D

8.Antosiewicz Martyna I C

9.Kowalska Justyna II D

10.Połóg Agnieszka II A

11.Cuzowska Aleksandra II D

12.Celej Julia II D

13.Chruściel Andżelika II C

14.Brokowska Katarzyna I F

p. Iwona Samujło