Naukowe PDF Drukuj Email
Redaktor: M. Celińska   
Spis treści
Naukowe
Strona 2

SUKCESY 2016/2017

Konkurs

Osiągnięcie

Imię i nazwisko ucznia

 oraz opiekuna

Wojewódzki

Konkurs Matematyczny

laureat

Dawid Bieniek kl. IIId

op. Beata Sawczuk

Wojewódzki

Konkurs Języka Polskiego

laureat

Kacper Zborowski kl. IIId

op. Agnieszka Oleśkiewicz

 

Wojewódzki Konkurs Chemiczny

laureat

Dawid Bieniek kl. IIId                                 op. Bożena Skwarek

laureat

Kacper Zborowski kl. IIId                                 op. Bożena Skwarek

Powiatowy Turniej Sztuki Recytatorskiej " Fletnia żałobna"

wyróżnienie

Julita Jarzębska kl. IIIa

 op. Anna Celińska

Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji i Proży Żydowskiej

wyróżnienie

Wiktoria Niedziułka kl. II

op. Katarzyna Dadasiewicz

Ogólnopolski Konkurs Literacki "Przerabianie Sienkiewicza" (UMCS)

III miejsce

Agnieszka Rybaczuk kl. Ib

op. Agnieszka Oleśkiewicz

XV Ogólnopolski Konkurs Literacki

"Gniewnińskie Pióro"

wyróżnienie

proza ​​młodzież

Jakub Celiński kl. IIIa

op. Anna Celińska

 

 

 

Miejskie konkursy z historii Łukowej

" Poznaj swoje miasto"

 

Rozmawiałem

"Najlepsza szkoła"

Zespół: Maciej Żurawski IIId, Maksymilian Królik IIId,                      Mariusz Celiński Mysław III b, Kajetan Gryczka IIa,

Mikołaj Goss IIId

op. Emilian Pietrucha

II miejsce indywidualnie

Mikołaj Goss IIId

op. Emilian Pietrucha

XXV Wojewódzki Konkurs Literacki "Moje Boże Narodzenie"

laureat

Jakub Cabaj kl. IIIA

op. Anna Celińska

Konkurs Muzeum Regionalnego

" Najpiękniejsza łukowska choinka"

Rozmawiałem

Wiktoria Zawadzka kl. Ib

op. Halina Sekita-Waltz

Konkurs Plastyczny ŁOK-u

" Kartka Bożonarodzeniowa"

laureat

Wiktoria Zawadzka kl. Ib

op. Halina Sekita-Waltz

 

XVI Wojewódzki Konkurs recytatorski " Uśmiech Pana Boga"

wyróżnienie

Nikola Wasyliew

op. Katarzyna Dadasiewicz

wyróżnienie

Oliwia Rybka

op. Katarzyna Dadasiewicz

Olimpiada przedmiotowa

" Olimpus "

    sesja jesienna

laureat

fizyka

Dawid Bieniek kl. IIId

op. Władysław Krikotin

laureat

matematyka

Dawid Bieniek kl. IIId

op. Beata Sawczuk

 

Konkurs Plastyczny ŁOK-u

"Kartka Wielkanocna"

 

nagroda

 

Wiktoria Zawadzka kl. Ib

op. Halina Sekita-Waltz

 

 

 

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny

"Tradycyjne zawody w moim kraju"

nagroda

Weronika Majczyna kl. IIIb

op. Halina Sekita-Waltz

nagroda

Wiktoria Zawadzka kl. Ib

op. Halina Sekita- Waltz

nagroda

Weronika Goławska kl. Ic

op. Halina Sekita- Waltz

III Konkurs matematyczny "COLONUS"

(ZS nr 3 w Łukowie)

II miejsce

Dawid Bieniek kl. IIId

 op. Beata Sawczuk

XXI Konkurs Matematyczny

 im. ks. dra Franciszka Jakóbczyka

pod patronatem LKO

laureat

Dawid Bieniek kl. IIId

 op. Beata Sawczuk

 

 

 

 

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa

 " Olimpus"

sesja zimowa

laureat

 język angielski

Aleksandra Bartnikiewicz kl. IIb

op. Małgorzata Ozygała

laureat

 język angielski

Dawid Bieniek kl. IIId

op.Małgorzata Ozygała

laureat

 język angielski

Bartłomiej Nowicki kl. III b

op. Małgorzata Ozygała

laureat

 język angielski

Kacper   Zborowski kl. IIId

op. Małgorzata Ozygała

laureat

 matematyka

Weronika Sulej kl. ID

op. Beata Sawczuk

laureat

 matematyka

Zuzanna Strzakłowiec kl. ID

op. Beata Sawczuk

 

Międzynarodowy Konkurs

"Kangur Matematyczny"

wyróżnienie

Damian Chromiński kl IIId                     op. Beata Sawczuk

wyróżnienie

Dawid Bieniek kl. IIId                                op. Beata Sawczuk

Konkurs

"Przystanek Europa"

Stowarzyszenie Polska w Unii Europejskiej

Pod patronatem LKO

 

Rozmawiałem

 

Bartłomiej Nowicki kl. IIIb

op. Emilian Pietrucha

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa

 " Olimpus"

sesja wiosenna

laureat

fizyka,

matematyka

Dawid Bieniek kl. IIId

op. Władysław Krikotin

              op. Beata Sawczuk

 

 

Gra miejska

"Jeden, siedem, dziewięć, cztery"

Hufiec ZHP Łuków

Patronat Starosty Łukowskiego

Rozmawiałem

zespół: Maciej Żurawski   kl. IIId

Jan Nurzyński kl. IIIId

Piotr Świerczewski kl. IIIId

op. Emilian Pietrucha

III miejsce

zespół:    Stanisław Rogulski

Robarta Cabaj

Paweł Deleszkiewicz

op. Emilian Pietrucha

 

Miejski Program Profilaktyczny

"Nałogi nie moja bajka"

( organizator G 2 w Łukowie)

II miejsce

konkurs wiedzy                      o uzależnieniach

Wiktoria Domańska kl. Ib

op. Elżbieta Zakrzewska

II miejsce

konkurs plastyczny

Kornelia Perczyńska kl. IIId

op. Halina Sekita - Waltz

 

 

 

Miejski Konkurs "Św. Brat Albert uczy nas ... "

Parafia Świętego barat Alberta,                     Siostry Nazaretanki, ŁOK

I miejsce   kat. literacka

Paweł Mróz kl. IIa

I miejsce   kat. literacka

Jakub Celiński kl. IIIa

II miejsce kat. literacka

Weronika Konieczna kl. IIb

I miejsce kat. wiedzy

Aleksandra Bartnikiewicz   kl. IIb

II miejsce kat. wiedzy

Wiktoria Zawadzka kl. Ib

III miejsce kat. wiedzy

Weronika Konieczna kl. IIb

II miejsce kat. plastyka

Weronika Goławska kl, Ic

III miejsce kat.plastyka

Natalia Dobrowolska  kl. IId

wyróżnienie                     kat. plastyka

Kamila Ciołek kl. IIIc

SUKCESY 2015/2016

Konkurs

Osiągnięcie

Imię i nazwisko ucznia

 oraz opiekuna

Wojewódzki Konkurs Języka Rosyjskiego

laureat

Richard Hodovaniuk

op. Ilona Dmowska

laureat

Julia Hodovaniuk kl. IIIa

op. Ilona Dmowska

 

 

Powiatowy Konkurs Recytatorski "Fletnia żałobna"

 

laureat

Oliwia Rybka kl. ja

op. Katarzyna Dadasiewicz

 

laureat

Nikola Wasyljew kl. Ib

op. Katarzyna Dadasiewicz

wyróżnienie

Kacper Zborowski kl. IId op. Agnieszka Oleśkiewicz

wyróżnienie

Julita Jarzębska kl. IIa

op. Anna Celińskja

19 Jesienny Konkurs Recytatorski

" Świat jest teatrem"

- eliminacje powiatów

wyróżnienie

Oliwia Rybka kl. Ib

op. Katarzyna Dadasiewicz

 

 

Ogólnopolska olimpiada przedmiotowa OLIMPUS

Sesja jesienna

laureat - fizyka

Kacper Zborowski kl. IId

op. Małgorzata Ostojska

laureat - fizyka

Michał Jastrzębski kl. IIId

op. Małgorzata Ostojska

laureat - matematyka

Aleksandra Bartnikiewicz kl. Ib

op. Beata Sawczuk

laureat - matematyka

Dawid Bieniek kl. IId

op. Barbara Ptaszyńska

 

 

 

Ogólnopolska olimpiada przedmiotowa OLIMPUS

Sesja zimowa

laureat -fizyka

Michał Jastrzębski kl. IIId

op. Małgorzata Ostojska

laureat - jęz. angielski

Dawid Bieniek kl. IId

op. Anna Świder

laureat - matematyka

1 miejsce

Aleksandra Bartnikiewicz kl. Ib

op. Beata Sawczuk

laureat-matematyka 

Karolina Mądra kl. Ia

XII Wojewódzki Konkurs Literacki "Dom"

wyróżnienie

Eliza Leszczak kl. ID

op. Anna Celińska

 

III Powiatowy Konkurs

Mistrz Języka Rosyjskiego

Rozmawiałem

Richard Hodovaniuk kl. II

op. Ilona Dmowska

Rozmawiałem

Julia Hodovaniuk kl. IIIa

op. Ilona Dmowska

Ogólnopolska olimpiada przedmiotowa OLIMPUS

Sesja wiosenna

laureat - fizyka

Michał Jastrzębski kl. IIId

op. Małgorzata Ostojska

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny " PANGEA"

finalisty

Dawid Bieniek kl. IId op. Barbara Ptaszyńska

 

Kangur Matematyczny 2016

wyróżnienie

Aleksandra Bartnikiewicz kl.

op. Beata Sawczuk

wyróżnienie

Dawid Bieniek kl. IId 

op. Barbara Ptaszyńska

wyróżnienie

Michał Jastrzębski kl. IIId

op. Beata Sawczuk

Wojewódzki Konkurs Recytatorski " Uśmiech Pana Boga"

laureat

Nikola Wasyljew kl. Ia

op. Katarzyna Dadasiewicz

 

Miejski Konkurs Chemiczny

Rozmawiałem

Kacper Zborowski kl. IId op. Bożena Skwarek

III miejsce

Dawid Bieniek kl. IId op. Bożena Skwarek

SUKCESY 2014/2015

Konkurs

Osiągnięcie

Imię i nazwisko ucznia

 oraz opiekuna

 

 

Wojewódzki Konkurs  Języka Rosyjskiego

laureat

Glib Murzak kl. IIIc

 op. Ilona Dmowska

laureat

Richard Hodovaniuk

op. Ilona Dmowska

awans do etapu wojewódzkiego

Amina Nuralieva

op. Ilona Dmowska

Wojewódzki Konkurs Ortograficzny

laureat

Magdalena Smyk kl. IIIc

op. Katarzyna Dadasiewicz

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

laureat

Weronika Pietrucha kl. IIIe

op. Agnieszka Oleśkiewicz

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

finalisty

Gabriel Karwowski kl. IIIe

op. Jolanta Różalska

Wojewódzki Konkurs Fizyczny

finalista

Jakub Węgrzynowicz kl. IIId

op. Małgorzata Ostojska

Wojewódzki Konkurs Historyczny

laureat

Paweł Szychta kl. IIId

op. Emilian Pietrucha

 

Wojewódzki Konkurs Chemiczny

laureat

Magdalena Smyk kl. IIIc

op. Bożena Skwarek

laureat

Gabriel Karwowski kl. IIIe

op. Bożena Skwarek

Powiatowy Konkurs Recytatorski Motyw polskiej wsi w prozie i poezji od XIX wieku do współczesności

wyróżnienie

Kacper Zborowski kl. Id op. Jolanta Gnas-Zienkiewicz

wyróżnienie

Michał Karwowski kl. Id

op. Jolanta Gnas-Zienkiewicz

Jesienny Konkurs Recytatorski

wyróżnienie

Maksymilian Królik kl. Id

op. Jolanta Gnas-Zienkiewicz

Powiatowy Turniej Sztuki RecytatorskiejFletnia żałobna

laureat

Milena Smyk kl. II

op. Katarzyna Dadasiewicz

XIV Konkurs Plastyczny „Wolność bez nałogów”

wyróżnienie

Łukasz Gałach kl. IIId

op. Anna Karolkiewicz

XIV Wojewódzki Konkurs Recytatorski  „Uśmiech Pana Boga”

laureat

Anna Zając kl. IIIa

op. Jolanta Gnas-Zienkiewicz

 

Ogólnopolska Olimpiada przedmiotowa „OLIMPUS” matematyka – sesja jesienna

laureat

Jakub Węgrzynowicz kl. IIId

op. Jolanta Różalska

laureat

Weronika Pietrucha kl. IIIe

op. Jolanta Różalska

laureat

Marek Sawczuk kl. IIIe

op. JolantaRóżalska

Wojewódzki Konkurs

Literacko-Plastyczny Zwyczaje  i obrzędy naszych dziadków”

I miejsce

(kat. literacka)

Paweł Szychta kl. IIId op. Katarzyna. Dadasiewicz

wyróżnienie (kat. literacka)

Magdalena Smyk kl. IIIc

op. Katarzyna. Dadasiewicz

XIV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Ilustracje do wierszy J. Czechowicza i J. Twardowskiego”

laureat

Łukasz Gałach kl. IIId

op. Anna Karolkiewicz

Ogólnopolska Olimpiada przedmiotowa „OLIMPUS”

sesja zimowa

laureat

Dawid Bieniek kl. Id

op. Barbara Ptaszyńska

laureat

Jakub Węgrzynowicz kl. IIId op. Jolanta Różalska

laureat

Emilia Powalska kl. IIIb op. Beata Sawczuk

laureat

Magdalena Smyk kl. IIIc op. Beata Sawczuk

laureat

Gabriel Karwowski kl. IIIe

op. Jolanta Różalska

laureat

Marek Sawczuk kl. IIIe

op. Jolanta Różalska

I Konkurs Plastyczny „Chełmoński wczoraj i dziś”

laureat II nagrody

Łukasz Gałach kl. IIId

op. Anna Karolkiewicz

XI Wojewódzki Konkurs Literacki

Wolność – swoboda czy zobowiązanie”

 

wyróżnienie

 

Jakub Celiński kl. Ia

op. Anna Celińska

 

 

XIV Ogólnopolski Konkurs „Arsenał Pamięci”

laureat

Dominika Ośkiewicz IIIa op. Jolanta Gnas-Zienkiewicz

laureat

Weronika Pietruszka IIIb

op. Jolanta Gnas-Zienkiewicz

laureat

Jan Nurzyński kl. Id

op. Jolanta Gnas-Zienkiewicz

Konkurs Matematyczny „Colonus” (powiat)

laureat II miejsca

Weronika Pietrucha kl. IIIe

op. Jolanta Różalska

XIII Miejski Konkurs Chemiczny

III miejsce

Michał Jastrzębski kl. IId

op. Bożena Skwarek

wyróżnienie

Izabela Powalska kl. IId

op. Bożena Skwarek

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Pangea”

finalista

Weronika Pietrucha kl. IIIe

op. Jolanta Różalska

finalista

Magdalena Smyk kl. IIIc

op. Beata Sawczuk

Kangur Matematyczny

wyróżnienie

Dawid Bieniek kl. Id

op. Barbara Ptaszyńska

Ogólnopolska Olimpiada przedmiotowa „OLIMPUS” matematyka – sesja wiosenna

laureat

Magdalena Smyk kl. IIIc

op. Beata Sawczuk

laureat

Jakub Węgrzynowicz kl. IIId op. Jolanta Różalska

laureat

Weronika Pietrucha kl. IIIe

op. Jolanta Różalska

laureat

Marek Sawczuk kl. IIIe

op. Jolanta Różalska

Ogólnopolska Olimpiada przedmiotowa „OLIMPUS” fizyka – sesja wiosenna

laureat

Michał Jastrzębski kl. IId

op. Małgorzata Ostojska

Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”

 

 laureat

15 miejsce na etapie centralnym

Jakub Węgrzynowicz kl. IIId  op. Emilian Pietrucha

Międzyszkolny konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych

I miejsce

Paweł Szychta kl. IIId op. Anna Karolkiewicz

V Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów

 

finaliści II etapu

Jakub Węgrzynowicz kl. IIId op. Anna Karolkiewicz

Izabela Komorowska kl. IIId op. Anna Karolkiewicz

Powiatowy Konkurs „Mistrz języka rosyjskiego”

III  miejsce

Amina Nuralieva kl.IIb  op. Ilona Dmowska

II miejsce

Richard Hodovaniuk kl. Ic

op. Ilona Dmowska

Miejski Konkurs Literacki „Ważne sprawy”

laureat

Jakub Cabaj kl. Ia

op. Anna Celińska

XXXVI Powiatowy Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Wesołe nutki”

wyróżnienie

Kacper Czerski

op. Andrzej Hryciuk

XVI Powiatowy Konkurs Plastyczny ”W bibliotece, łóżku czy na dywanie – każde miejsce jest dobre na czytanie”

I miejsce

 

Łukasz Gałach kl. IIId

op. Anna Karolkiewicz

Konkurs Plastyczny „Łuków wczoraj, dziś i jutro”

I miejsce

Łukasz Gałach kl. IIId

op. Anna Karolkiewicz

Powiatowy Konkurs

Two colours one people”

I miejsce

Łukasz Gałach kl. IIId

op. Anna Karolkiewicz

 

IX Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Żydowskiej

„W blasku szabasowych świec”

laureat

Kacper Zborowski Id

op. Jolanta Gnas-Zienkiewicz

wyróżnienie

Michał Karwowski Id

op. Jolanta Gnas-Zienkiewicz

wyróżnienie

Maciej Żurawski Id

op. Jolanta Gnas-Zienkiewicz

wyróżnienie

Maksymilian Królik Id

op. Jolanta Gnas-Zienkiewicz

 

 

 

SUKCESY UCZNIÓW 2013/2014 

                                                                                                                                                                                                                                            
 

Konkurs

 
 

Osiągnięcie

 
 

Imię i nazwisko ucznia

 

 oraz opiekuna

 
 

 Bartłomiej Kachniarz z kl. III został stypendystą Marszałka Województwa Lubelskiego  

 
 

Wojewódzki Konkurs Chemiczny

 
 

 

 

laureat

 
 

Bartłomiej Kachniarz IIIc

 

op. Bożena Skwarek

 
 

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

 
 

 

 

laureat

 
 

Bartłomiej Kachniarz IIIc

 

op. Baeata Sawczuk

 
 

Wojewódzki Konkurs

 

Fizyczny

 
 

 

 

laureat

 
 

Bartłomiej Kachniarz IIIc

 

op. Małgorzata Ostojska

 
 

Powiatowy Turniej Sztuki Recytatorskiej „Fletnia żałobna”

 
 

wyróżnienie

 
 

Norbert Jarzębski kl. IIId

 

op. Jolanta Gnas-Zienkiewicz

 
 

 

 

XIII Wojewódzki Konkurs Recytatorski

 

Uśmiech Pana Boga”

 
 

laureat

 
 

Norbert Jarzębski kl. IIId

 

op. Jolanta Gnas-Zienkiewicz

 
 

wyróżnienie

 
 

Anna Zając kl. II

 

op. Jolanta Gnas-Zienkiewicz

 
 

Ogólnop. Konkurs Historyczny

 

Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego…”

 
 

laureat

 

 etap wojewódzki

 
 

Paweł Szychta kl. IId

 

op. Emilian Pietrucha

 
 

IV Ogólnopolski Pijarski Konkurs Gramatyczny im. O. Kopczyńskiego

 
 

finalista  

 

etap ogólnopolski

 
 

Weronika Pietrucha kl. IIe

 

op. Agnieszka Oleśkiewicz

 
 

Ogólnopolska Olimpiada OLIMPUS 

 

 sesja jesienna

 

fizyka

 
 

laureat (9 miejsce)

 

 

 
 

Bartłomiej Kachniarz kl. IIIc

 

op. Małgorzata Ostojska

 
 

laureat (13 miejsce)

 
 

Jakub Węgrzynowicz kl. IId

 

op. Małgorzata Ostojska

 
 

 

 

 

 

Ogólnopolska Olimpiada OLIMPUS  

 

 sesja jesienna

 

 

 

matematyka

 

 

 
 

laureat (4 miejsce)

 

 

 
 

Jakub Węgrzynowicz kl. IId 

 op. Jolanta Różalska

 
 

laureat (4 miejsce)

 

 

 
 

Bartłomiej Kachniarz kl. IIIc

 

op. Beata Sawczuk

 
 

laureat (9 miejsce)

 
 

Marta Mateńko kl. Id 

op. Beata Sawczuk

 
 

laureat (11miejsce)

 
 

Aleksandra Kopeć kl. Id

 

op. Beata Sawczuk

 
 

laureat (13 miejsce)

 
 

Weronika Pietrucha kl. IIe

 

op. Jolanta Różalska

 
 

laureat ( 14 miejsce)

 
 

Emilia Powalska kl. IIb

 

op. Beata Sawczuk

 
 

laureat (15 miejsce)

 
 

Magdalena Smyk kl. IIc

 

op. Beta Sawczuk

 
 

 

 

XXV Międzywojewódzki  Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Ludowej im. Wacława Tuwalskiego  

 
 

laureat

 
 

Anna Zając kl. II

 

op. Jolanta Gnas-Zienkiewicz

 
 

wyróżnienie

 
 

Norbert Jarzębski kl. IIId

 

op. Jolanta Gnas-Zienkiewicz

 
 

IX Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów

 

patronat MEN

 
 

finalista

 
 

Bartłomiej Kachniarz kl. IIIc

 

op. Beata Sawczuk

 
 

I Powiatowy Konkurs „Mistrz Języka Rosyjskiego”

 
 

II miejsce

 
 

Amina Nuraliewa kl. Ic

 

op. Ilona Dmowska

 
 

 

 

Ogólnopolska Olimpiada OLIMPUS  

 

 sesja wiosenna

 

fizyka

 
 

 

 

laureat (12 miejsce)

 
 

Michał Jastrzębski Id

 

op. Małgorzata Ostojska

 
 

laureat (12 miejsce)

 
 

Gabriel Karwowski IIe  

op. Małgorzata Ostojska

 
 

laureat (7 miejsce)

 
 

Bartłomiej Kachniarz IIIc

 

op. Małgorzata Ostojska

 
 

 

 

Ogólnopolska Olimpiada OLIMPUS  

 

 sesja wiosenna

 

 

 

 

 

język angielski

 
 

laureat (15 miejsce)

 
 

Karolina Kalińska Id

 

op.Agnieszka Barszcz

 
 

laureat (8 miejsce)

 
 

Izabela Komorowska kl. IId

 

op. Agnieszka Barszcz

 
 

laureat (11 miejsce)

 
 

Jakub Węgrzynowicz IId

 

op. Agnieszka Barszcz

 
 

laureat (13 miejsce)

 
 

Paweł Szychta II

 

op. Anna Karolkiewicz

 
 

laureat (11 miejsce)

 
 

Bartłomiej Kachniarz IIIc

 

op. Anna Karolkiewicz 

 
 

 

 

Ogólnopolska Olimpiada OLIMPUS  

 

 sesja wiosenna

 

 

 

matematyka

 
 

laureat (13 miejsce)

 

 Jakub Węgrzynowicz kl. IId 

          op. Jolanta Różalska 

 

laureat (14 miejsce)

 
 

Weronika Pietrucha kl. IIe

 

op. Jolanta Różalska

 
 

laureat ( 3 miejsce)

 
 

Bartłomiej Kachniarz IIIc

 

op. Baeata Sawczuk

 
 

laureat (10 miejsce)

 
 

Norbert Jarzębski IIId 

 op. Sławomir Różalski

 
 

XV Powiatowy Konkurs Plastyczny

 

Rodzina – największy skarb”

 
 

 

 

I miejsce

 
 

Łukasz Gałach IIc

 

op. Anna Karolkiewicz

 
 

IV Powiatowy Konkurs Literacko-Plastyczny „Artystyczne Inspiracje”

 
 

I miejsce

 

kat. plastyczna

 
 

Łukasz Gałach IIc

 

op. Anna Karolkiewicz

 
 

wyróżnienie

 

kat. literacka

 
 

Jakub Gawroński IIId 

op. Jolanta Gnas-Zienkiewicz

 
 

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

 
 

wyróżnienie

 
 

Weronika Pietrucha IIe

 

op. Beata Sawczuk

 
 

wyróżnienie

 
 

Bartłomiej Kachniarz IIIc

 

op. Beata Sawczuk

 
 

II miejsce w II edycji Turnieju „Bezpieczne Gimnazjum”

 
 

XIX Ogólnopolski Konkurs Literacki im. M. Konopnickiej

 

 

 
 

 

 

I nagroda

 
 

 

 

Bartłomiej Kachniarz IIIc

 

op. Jolanta Gnas-Zienkiewicz

 

 

 
 

V Lubelski Turniej Chemiczny dla uczniów gimnazjum

 

 etap okręgowy

 
 

I miejsce indywidualnie kl. II

 
 

Jakub Węgrzynowicz kl. IId 

op. Bożena Skwarek

 
 

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Pangea”

 
 

III miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych

 
 

Bartłomiej Kachniarz IIIc

 

op. Beata Sawczuk

 
 

 

 

XII Miejski Konkurs Chemiczno-Ekologiczny

 
 

II miejsce

 
 

Magdalena Smyk II

 

op. Bożena Skwarek

 
 

III miejsce

 
 

Gabriel Karwowski IIe 

op. Bożena Skwarek

 
 

 

 

 

 

 

 

XVI Powiatowy Konkurs Literacki

 

Miejcie odwagę żyć dla miłości…”

 
 

I miejsce kat. poezja

 
 

Wiktoria Nowak Ic 

 op. Katarzyna Dadasiewicz

 
 

II miejsce kat. poezja

 
 

Alicja Trokowicz Id 

op. Agnieszka Oleśkiewicz

 
 

II nagroda kat poezja

 

ex aequo

 
 

Izabela Krasuska IId 

 op. Katarzyna Dadasiewicz

 
 

III miejsce kat poezja

 
 

Paweł Szychta IIc  

op. Katarzyna Dadasiewicz

 
 

III miejsce kat proza

 
 

Kinga Sankowska IId

  op.Katarzyna Dadasiewicz

 
 

wyróżnienie

 
 

Karolina Buczyńska Ia 

 op. Katarzyna Dadasiewicz

 
 

wyróżnienie

 
 

Magdalena Smyk IIc 

op. Katarzyna Dadasiewicz

 
 

 

 

SUKCESY UCZNIÓW 2012/2013

Konkurs

Osiągnięcie

Imię i nazwisko ucznia

 oraz opiekuna

Wojewódzki Konkurs Chemiczny

laureat

Bartosz Chruściel

op. Bożena Skwarek

 

Wojewódzki Konkurs Polonistyczny

laureat

Adrianna Lipińska kl. III d

op. Agnieszka Oleśkiewicz

finalista

Karolina Kosieradzka kl. IIId

op. Agnieszka Oleśkiewicz

 

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

finalista

Karolina Kosieradzka kl. IIId

op. Agnieszka Barszcz

finalista

Adrian Gałach kl. IIId

op. Agnieszka Barszcz

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

finalista

Bartłomiej Kachniarz kl. II

op. Beata Sawczuk

Wojewódzki Konkurs Biologiczny

finalista

Mateusz Gryglicki kl. IIId

 op. Małgorzata Beran

Wojewódzki Konkurs Fizyczny

finalista

Bartłomiej Kachniarz z kl. IIb

op. Małgorzata Ostojska

Miejski Turniej BRD

Europejski Dzień bez Samochodu

 

I miejsce

Kacper Lendzion kl. Ie

op. Zenon Lendzion

Ogólnopolski Konkurs

„Niepodległa 2012”

Patronat: Marszałek Woj. Mazowieckiego

 

laureat

Bartosz Oleśkiewicz kl. IIIc

op. J. Gnas-Zienkiewicz

 

Wojewódzki Konkurs Literacki

„Moje Boże Narodzenie”

Patronat: LKO

laureat - poezja

Magda Jastrzębska Id

op. Katarzyna Dadasiewicz

wyróżnienie-poezja

Izabela Zakrzewska kl. IIId op. Agnieszka Oleśkiewicz

wyróżnienie-poezja

Aleksandra Łaska kl. IIb

op. Katarzyna Dadasiewicz

 

 

 

 

 

 

Ogólnopolska olimpiada z matematyki „Olimpus”

Sesja jesienna

laureat

Weronika Pietrucha kl. Ie

op. Jolanta Różalska

laureat

Jakub Węgrzynowicz kl. I

op. Jolanta Różalska

laureat

Magdalena Smyk kl.

op. Beata Sawczuk

laureat

Bartłomiej Kachniarz kl. II

Op. Beata Sawczuk

laureat

Mateusz Gryglicki kl. IIId

op. Beata Sawczak

laureat

Mateusz Goławski kl. IIId

op. Beata Sawczuk

laureat

Łukasz Szczygielski kl. IIIa

op. Barbara Ptaszyńska

Ogólnopolska olimpiada z fizyki

Olimpus sesja jesienna

laureat

Bartłomiej Kachniarz kl. II

op. Małgorzata Ostojska

 

 

IX Wojewódzki Konkurs Literacki Marzenia szkołą wyobraźni”

I nagroda - proza

Izabela Zakrzewska kl. IIId

op. Agnieszka Oleśkiewicz

III nagroda - poezja

Paweł Szychta kl. Id

op. Katarzyna Dadasiewicz

III nagroda - poezja

Aleksandra  Świder kl. IIc

op. Katarzyna Dadasiewicz

 

 

 

Ogólnopolski Konkurs

„Arsenał Pamięci”

laureat

Norbert Jarzębski kl. IId

op. Jolanta Gnas-Zienkiewicz

laureat

Bartosz Oleśkiewicz kl. IIIc op. Jolanta Gnas-Zienkiewicz

laureat

Izabela Zakrzewska kl. IIId op. Agnieszka Oleśkiewicz

laureat

Dominika Kuźmiuk kl. IIId op. Agnieszka Oleśkiewicz

XII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Ilustracje do wierszy Józefa Czechowicza i Anny Kamieńskiej

 

laureat

Emilia Kachniarz kl. IIId

op. Anna Karolkiewicz

VII Ogólnopolski Konkurs Recytatorski „Przebudzeni do życia”

eliminacje powiatowe

 

wyróżnienie

Bartosz Oleśkiewicz kl. IIIc

op. Jolanta Gnas-Zienkiewicz

Wojewódzki Językowy Konkurs Recytatorski

Patronat: Marszałek Woj. Lubelskiego

wyróżnienie

Bartosz Oleśkiewicz kl. IIIc

op. Agnieszka Oleśkiewicz

 

III Powiatowy Konkurs Literacko Plastyczny

„Artystyczne Inspiracje”

Patronat: Lubelski Kurator Oświaty, Burmistrz Miasta Łuków

I nagroda

kat. plastyczna

Emilia Kachniarz kl. IIIc

op. Anna Karolkiewicz

I nagroda kat. literacka

Joanna Kleszcz kl. IIId op. Agnieszka Oleśkiewicz

II nagroda kat. literacka

Bartosz Oleśkiewicz kl. IIIc

op. Jolanta Gnas-Zienkiewicz

 

 

 

 

 

 

 

 

Ogólnopolska olimpiada z matematyki

„Olimpus” sesja zimowa

laureat

Mateusz Goławski kl. IIId  op. Beata Sawczuk

laureat

Piotr Dąbrowski kl. IIIc opJolanta Różalska

laureat

Mateusz Gryglicki kl. IIIc op. Beata Sawczuk

laureat

Bartłomiej Kachniarz kl. IIc

op. Beata Sawczuk

laureat

Weronika Pietrucha kl. Ie

op. Jolanta Różalska

laureat

Marek Sawczuk kl. Ie  op. Jolanta Różalska

laureat

Brajan Osiński kl. Ia

op. Barbara Ptaszyńska

laureat

Magdalena Smyk kl. Ic

op. Beata Sawczuk

laureat

Jakub Węgrzynowicz kl. Id

op. Jolanta Różalska

XVIII Ogólnopolski Konkurs Historyczny

„Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922

etap wojewódzki

patronat: Lubelski Kurator Oświaty

finalista

Jakub Węgrzynowicz kl. Id

op. Emilian Pietrucha

 

finalista

Paweł Stanisław Szychta kl. Id op. Emilian Pietrucha

 

I Powiatowy Konkurs Wiedzy Technicznej „Zawodowe Aleje”

 

III miejsce

Przemysław Szczygielski kl. IIId

Damian Toczyński kl. IIId

Mateusz Gryglicki kl. IIId

op. Andrzej Czerniewicz

 

VII Powiatowy Konkurs Poezji i Prozy Żydowskiej  „W blasku szabasowych świec”

laureat

Izabela Sztyber kl. IIIa op. Katarzyna Dadasiewicz

wyróżnienie

Norbert Jarzębski kl. IId op. Jolanta Gnas-Zienkiewicz

wyróżnienie

Daria Gajowa kl. IIIa

op. Katarzyna Dadasiewicz

 

 

II Ogólnopolski  Konkurs Plastyczno-Literacki

„Mój świat – Rzeczywistość i marzenia” 

wyróżnienie

kat. literacka

Izabella Pożarowska kl. IIIc op. Jolanta Gnas-Zienkiewicz

wyróżnienie

kat. literacka

Norbert Jarzębski kl. IId op. Jolanta Gnas-Zienkiewicz

I nagroda kat. plastyczna

Emilia Kachniarz kl. IIIc

op. Anna Karolkiewicz

II nagroda kat. plastyczna

Łukasz Gałach kl. II

op. Anna Karolkiewicz

XVIII Ogólnopolski Konkurs Literacki im. Marii Konopnickiej

III nagroda

poezja

Wiktoria Rogowska kl. Ie

op. Agnieszka Oleśkiewicz

 

 

 

 

 

 

Ogólnopolska olimpiada z matematyki „Olimpus”

Sesja wiosenna

laureat

Bartłomiej Kachniarz kl. IIb  op. Beata Sawczuk

laureat

Weronika Pietrucha kl. Ie op. Jolanta Różalska

laureat

Jakub Węgrzynowicz kl. Id op. Jolanta Różalska

laureat

Izabela Zakrzewska kl. IIId op. Beata Sawczuk

laureat

Mateusz Gryglicki kl. IIId op. Beata Sawczuk

laureat

Piotr Dąbrowski kl. IIIc  op. Jolanta Różalska

laureat

Mateusz Goławski kl. IIId op. Beata Sawczuk

Ogólnopolska olimpiada z fizyki „Olimpus”

Sesja wiosenna

laureat

Bartłomiej Kachniarz kl. IIb op. Małgorzata Ostojska

laureat

Sebastian Rzymowski kl. IId

op. Małgorzata Ostojska

IV Ogólnopolski Konkurs

 Losy Bliskich i losy Dalekich – życie Polaków w latach 1914-1989”

patronat MEN etap ogólnopolski 

laureat IV miejsce w Polsce

Bartosz Oleśkiewicz kl. IIIc

op. Maria Chmielarska

23. Ogólnopolski Konkurs im. Jana Parandowskiego na opowiadanie olimpijskie

 

laureat

Adrianna Lipińska kl. IIId

op. Agnieszka Oleśkiewicz

 

 

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”

wyróżnienie

Weronika Pietrucha kl. Ie op. Jolanta Różalska

wyróżnienie

Bartłomiej Kachniarz kl. IIc

op. Beata Sawczuk

wyróżnienie

Norbert Jarzębski kl. IId

op. Sławomir Różalski

III Międzynarodowy Konkurs Literacko-Plastyczny „Polak to brzmi dumnie”

Patronat MEN i Prezydent Białegostoku

laureat

Emilia Kachniarz kl. IIIc

op. Anna Karolkiewicz

XIII Powiatowy Ko kurs Literacki

 „Jeden dzień z mojego życia – kartka z pamiętnika”

III miejsce

Izabela Komorowka kl. Id

op. Katarzyna Dadasiewicz


Rok szkolny 2011/2012

Konkurs

Osiągnięcie

Imię i nazwisko ucznia oraz opiekuna

PLATYNOWY MIKROFON w kategorii „Dziennikarstwo obywatelskie”

przyznany gimnazjum przez Katolickie Radio Podlasie

 

 

Wojewódzki Konkurs Historyczny

finalista

Adrianna Lipińska kl.IId op. Emilian Pietrucha

finalista

Wojciech Talacha kl.IIIa op. Emilian Pietrucha

finalista

Joanna Dąbrowska kl. IIIa op. Emilian Pietrucha

Wojewódzki Konkurs Biologiczny

finalista

Joanna Dąbrowska kl. IIIa op. Krystyna Firus

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

laureat

Arkadiusz Pietrucha kl. IIIe op. Beata Sawczuk

 

Wojewódzki Konkurs Chemiczny

laureat

Arkadiusz Pietrucha kl. IIIe op. Bożena Skwarek

laureat

Kinga Łapińska kl. IIIa op. Bożena skwarek

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „MERIDIAN” pod patronatem MEN, Mazowieckiego Kuratora Oświaty, Uniwersytetu Kard. Stefana Wyszyńskiego w Warszawie

 

II miejsce w Polsce

 Arkadiusz Pietrucha kl. IIIe op. Beata Sawczuk

 

Ogólnopolski Konkurs Literacki „Płynąć pod prąd”

laureat

 

Sandra Kucharska kl. IIc op. Jolanta Gnas -Zienkiewicz

Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Talent”

pod patronatem Caritas Diecezji Lubelskiej i Lubelskiego Kuratora Oświaty

laureat

Klaudia Guz kl. II op. Anna Karolkiewicz

wyróżnienie

Weronika Matysiak kl. IIIe op. Anna Karolkiewicz

 

 

Powiatowy Turniej Sztuki Recytatorskiej

„Fletnia żałobna”

laureat – poezja śpiewana

Natalia Szychta kl. IId op. Agnieszka Oleśkiewicz, Andrzej Hryciuk

wyróżnienie - recytacja

Bartosz Oleśkiewicz kl. IIc op. Jolanta Gnas-Zienkiewicz

wyróżnienie - recytacja

Daria Gajowa kl. IIa op. Katarzyna Dadasiewicz

Konkurs Plastyczny

„Stop procentom”

organizowany przez 10 ŁDW „Jata”

nagroda

Weronika Matysiak kl. III e op. Anna Karolkiewicz

nagroda publiczności

Emilia Kachniarz kl.III a op. Anna Karolkiewicz

 

VIII Wojewódzki Konkurs Młodych Instrumentalistów

laureat

Bartosz Chruściel kl. IId op. Andrzej Hryciuk

laureat

Michał Chruściel kl. IId op. Andrzej Hryciuk

XI Wojewódzki Konkurs Recytatorski „Uśmiech pana Boga”

wyróżnienie

Małgorzata Mościcka kl. IId op. Agnieszka Oleśkiewicz

 Ogólnopolski Konkurs Literacki dla dzieci i Młodzieży

„Młodzi twórcy literatury”

laureat

Katarzyna Narejko kl. IIIe op. Agnieszka Oleśkiewicz

laureat

Izabela Zakrzewska kl. IId op. Agnieszka Oleśkiewicz

V Wojewódzki Konkurs  na Reportaż „Zawód: Reporter” Pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty, Gazety Wyborczej w Lublinie

 

wyróżnienie

 Katarzyna Narejko kl. IIIe op. Agnieszka Oleśkiewicz

 XX Wojewódzki Konkurs Literacko-Plastyczny

„Moje Boże Narodzenie”

Pod patronatem LKO i Arcybiskupa Diecezji Lubelskiej

Grand Prix

Dominika Listopad kl. IIc op. Jolanta Gnas- Zienkiewicz

wyróżnienie

Natalia Kuczyńska kl. IId op. Agnieszka Oleśkiewicz

wyróżnienie

Aleksandra Świder kl. Ib op. Katarzyna Dadasiewicz

Wojewódzki Konkurs „Pomoc niesie radość” Organizator: LKO, PMDK Lubartów, Parlament Dzieci i Młodzieży Województwa Lubelskiego

 

wyróżnienie

 Katarzyna Narejko kl. IIIe op. Agnieszka Oleśkiewicz

Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768-1864” Etap wojewódzki

finalist

Mateusz Borkowski kl. IIIb op. Emilian Pietrucha

finalista

Wojciech Talacha kl. IIIa op. Emilian Pietrucha

 Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa

OLIMPUS Matematyka

Sesja zimowa

laureat -I miejsce

Arkadiusz Pietrucha kl. IIIe op. Beata Sawczuk

laureat

Bartłomiej Pichnicki kl. Ia op. Jolanta Różalska

laureat

Bartłomiej Kachniarz kl. Ic op. Beata Sawczuk

laureat

Norbert Jarzębski kl. Id op. Sławomir Różalski

laureat

Izabela Zakrzewska kl. IId

op. Beata Sawczuk

Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów

pod patronatem MEN etap centralny

finalista

Arkadiusz Pietrucha kl. IIIe  op. Beata Sawczuk

 Wojewódzki Konkurs Literacki

„Mój świat. Moje zadziwienia”

wyróżnienie

Izabela Zakrzewska kl. IId op. Agnieszka Oleśkiewicz

wyróżnienie

Katarzyna Narejko kl. III e op. Agnieszka Oleśkiewicz

 XI Ogólnopolski Konkurs

„Arsenał Pamięci”

laureat

Tomasz Marciniak kl. IIIa op. Jolanta Gnas – Zienkiewicz

laureat

Bartosz Oleśkiewicz kl. IIc op. Agnieszka Oleśkiewicz

Między gimnazjalny konkurs historyczno-literacki „Żołnierze wyklęci”

pod patronatem LKO

 

wyróżnienie

 

Justyna Bartoń kl. IIIa

 II Powiatowy Konkurs Literacko-Muzyczny „Artystyczne Inspiracje” pod patronatem Burmistrza Miasta Łuków


laureat I nagrody kat. literacka

Katarzyna Narejko kl. III eop. Agnieszka Oleśkiewicz

wyróżnienie kat. literacka

Dominika Listopad kl. IIc op. Jolanta Gnas- Zienkiewicz

wyróżnienie I stopnia kat. muzyczna

Natalia Szychta kl. IId op. Andrzej Hryciuk

wyróżnienie II stopnia kat. muzyczna

Magda Sulej kl. IIIe op. Andrzej Hryciuk

Wojewódzki Językowy Konkurs Recytatorski  „Miłość w poezji” pod patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego, Prezydenta Miasta Lublin, Dziekana Wydz. Hum. UMCS oraz Konsula Honorowego RFN w Lublinie

 

wyróżnienie

język rosyjski

 

Bartosz Oleśkiewicz kl. IIc op. Agnieszka Oleśkiewicz

XXXIII Powiatowy Przegląd Piosenki Dziecięcej Młodzieżowej „Wesołe Nutki”

laureat

Natalia Szychta kl. IId op. Andrzej Hryciuk

 VI Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Żydowskiej

„Przy blasku szabasowych świec”

laureat

Daria Gajowa kl. IIa op. Katarzyna Dadasiewicz

laureat

Izabella Sztyber kl. IIa op. Katarzyna Dadasiewicz

laureat

Norbert Jarzębski kl. Id op. Jolanta Gnas-Zienkiewicz

laureat

Małgorzata Mościcka kl. IId op. Agnieszka Oleśkiewicz

wyróżnienie

Dawid Okniński kl. Id op. Jolanta Gnas- Zienkiewic

Powiatowy Konkurs Literacki „Nasze sprawy”

laureat

Justyna Bartoń kl. IIIa op. Alicja Puch

XIII Powiatowy Konkurs Plastyczny „Biblioteka – przyjazna przystań”–konkurs na plakat promujący czytelnictwo

wyróżnienie

Emilia Kachniarz kl. IIc op. Anna Karolkiewicz

XXII Ogólnopolski Konkurs im. Jana Parandowskiego Organizowany przez PKOl

laureat

Katarzyna Narejko kl. IIIe

op. Agnieszka Oleśkiewicz

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa

OLIMPUS Matematyka

Sesja wiosenna

 laureat – I miejsce

Bartłomiej Kachniarz kl. Ic op. Beata Sawczuk

laureat

Arkadiusz Pietrucha kl. IIIe op. Beata Sawczuk

Międzynarodowy konkurs matematyczny

Kangur

wyróżnienie I miejsce w rejonie Biała Podlaska

Arkadiusz Pietrucha kl. IIIe op. Beata Sawczuk

wyróżnienie

Maciej Domański kl. III d op. Jolanta Różalska

wyróżnienie

Bartłomiej Pichnicki kl. a op. Jolanta Różalska

wyróżnienie

Jarzębski Norbert kl. I d op. Sławomir Różalski

wyróżnienie

Mateusz Gryglicki kl. II d op. Beata Sawczuk

Międzynarodowy konkurs Matematyka bez granic

II miejsce w woj. lubelskim (25 miejsce w Polsce)

Klasa III d op. Jolanta Różalska

III miejsce w woj. lubelskim (29 miejsce w Polsce)

Klasa III e op. Beata Sawczuk

 Powiatowy Konkurs Literacki

„Jeśli chcesz zmieniać świat, zacznij od siebie”

laureat I miejsca

Adrianna Lipińska kl. IId op. Agnieszka Oleśkiewicz

laureat I miejsca

Izabela Zakrzewska kl. IId op. Agnieszka Oleśkiewicz

laureat II miejsca

Dominika Listopad kl. IIc op. Jolanta Gnas-Zienkiewicz

I Ogólnopolski Konkurs Plastyczno-Literacki „Mój świat – rzeczywistość marzenia”

wyróżnienie

Natalia Kuczyńska kl. IId op. Anna Karolkiewicz

Ogólnopolski Konkurs Językowy na kartkę z pamiętnika Tag für Tag

laureat I miejsca

Katarzyna Narejko kl. IIIe op. Paweł Kowalski

Rok szkolny 2010/2011

Konkurs
Osiągnięcie
Imię i nazwisko ucznia 
 oraz opiekuna

Tytuł SZKOŁA ODKRYWCÓW TALENTÓW” przyznany przez MEN

Tytuł „SZKOŁA DOBRYCH PRAKTYK” - przyznany przez KO w Lublinie

Wojewódzki Konkurs Chemiczny

laureat

Michał Goławski kl.IIIa

op. Bożena Skwarek

Wojewódzki Konkurs Polonistyczny

laureat

Arkadiusz Pietrucha kl. IIe

op. Agnieszka Oleśkiewicz

Konkurs Historyczny

 Od Westerplatte do Woli Gułowskiej”

I miejsce

 Katarzyna Karwowska kl. III e op. Emilian Pietrucha

 I Powiatowy Turniej Sztuki Recytatorskiej

Fletnia Żałobna

I miejsce

poezja śpiewana

Marta Różalska kl. IIIa

op. Agnieszka Oleśkiewicz

wyróżnienie

 recytacja

Katarzyna Smyk kl. III e

op. Jolanta Gnas -Zienkiewicz

Wojewódzki Konkurs Recytatorski

 Uśmiech Pana Boga”

laureat

Katarzyna Karwowska kl. IIIe op. Jolanta Gnas - Zienkiewicz

wyróżnienie

Katarzyna Smyk kl. IIIe   

op. Jolanta Gnas - Zienkiewicz

Wojewódzki Językowy Konkurs Recytatorski „Wiosna w poezji”              pod patronatem   Marszałka Województwa i Dziekana Wydziału Humanistycznego UMCS

 

wyróżnienie

w kat. język rosyjski

 

Bartosz Oleśkiewicz kl. Ic

op. Irina Karmanowicz

 

XIX Wojewódzki Konkurs Literacki i Plastyczny

„Moje Boże Narodzenie”

pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty

laureat   kat. poezja

 Marta Różalska kl. III a      

op. Agnieszka Oleśkiewicz

laureat Grand Prix  kat. proza

Marta Biaduń kl. IIIa           

op. Anna Celińska

wyróżnienie     kat. proza

Aleksandra Bocian kl. Id 

op. Anna Celińska

Wyróżnienie - udział w wystawie pokonkursowej kat. plastyczna

Magda Dylak kl. IIIa

op. Anna Karolkiewicz

 

 

 

Międzynarodowy konkurs języka angielskiego

TEST OXFORD PLUS

laureat I stopnia

 poziom 1.2

Kinga Łapińska kl. II d

op. Irina Karmanowicz

laureat III stopnia poziom 1.2

Natalia Pucyk kl. Ic

op. Irina Karmanowicz

laureat III stopnia poziom 1.2

Marta Szczygielska kl. Ic

op. Irina Karmanowicz

laureat III stopnia poziom 1.2

Magda Karwowska kl. IId

op. Irina Karmanowicz

laureat III stopnia poziom 1.2

Mateusz Goławski kl. Id

op. Anna Celińska

laureat III stopnia poziom 1.2

Karolina Kosieradzka kl. Id

op. Anna Celińska

Ogólnopolski Konkurs Poetycki „O wers Pawlikowskiej- Jasnorzewskiej”

 II nagroda

Katarzyna Karwowska kl. IIIe

Op. Jolanta Gnas- Zienkiewicz

V Ogólnopolski Konkurs Literacki

„To co ważne. Mój głos w sprawie wartości”

II nagroda

Katarzyna Narejko kl. IIe

op. Agnieszka Oleśkiewicz

 

 

 

 

 

 Ogólnopolski

Konkurs Matematyczny „Meridian”

laureat

Arkadiusz Pietrucha kl. IIe

op. Beata Sawczuk

laureat

Michał Lendzion kl.IIId 

op. Beata Sawczuk

 

 

 

finalista etapu wojewódzkiego

Hanna Domańska kl. IIId

op. Beata Sawczuk

Kinga Łapińska kl. IId 

op. Jolanta Różalskaa

Maciej Domańskikl.IId

op. Jolanta Różalska

Maciej Domański kl. I

 op. Jolanta Różalska

Marek Karwowski kl. IIId  op. Beata Sawczuk

Marta Różalska kl. IIIa 

op. Beata Sawczuk

Ewa Grzywacz kl. IIIa 

op. Sławomir Różalski

Milena Mikołajczuk kl. IIId 

op. Beata Sawczuk

       Natalia Kot kl. IId 

op. Jolanta Różalska

 Paulina Dębowska kl. IId

op. Jolanta Różalska

 X Ogólnopolski Konkurs

ARSENAŁ PAMIĘCI

laureat

Paulina Szerszeń kl. IIIeop. Jolanta Gnas-Zienkiewicz

laureat


Weronika Ośkiewicz kl. IIb      op. Jolanta Gnas-Zienkiewicz

XI Lubelski Festiwal Herbertowski

turniej ogólnopolski

Nagroda Grand- Prix

Katarzyna Smyk kl. IIIe      op. Jolanta Gnas-Zienkiewicz

laureat

Katarzyna Karwowska kl.IIIe   op. Jolanta Gnas-Zienkiewicz

Wojewódzki Konkurs Plastyczny     „Niemieckie przysłowia”

II miejsce

Małgorzata Mościcka kl. Id  op. Marlena Celińska

 

 

VII Wojewódzki Konkurs Literacki

laureat      kat. proza

Aleksandra Bocian kl. Id

op. Anna Celińska

laureat           kat. poezja

Izabela Zakrzewska kl. Id    op. Anna Celińska

wyróżnienie             kat. proza

Marta Biaduń kl. IIIa

op. Anna Celińska

wyróżnienie

kat. poezja

Katarzyna Karwowska kl. IIIe

op. Jolanta Gnas- Zienkiewicz

wyróżnienie

Justyna Bartoń kl. IIa

op. Alicja Puch

 

 

Międzynarodowy konkurs „Kangur Matematyczny”

III miejsce kl. II

Arkadiusz Pietrucha kl. IIe       op. Beata Sawczuk

wyróżnienie

Marlena Szczygielska kl. Ic 

op. Jolanta Różalska

wyróżnienie

Mateusz Gryglicki kl. Id 

op. Beata Sawczuk

wyróżnienie

Marta Różalska kl. IIIa

op. Sławomir Różalski

wyróżnienie

Marek Karwowski kl. IIId           op. Beata Sawczuk

wyróżnienie

Elżbieta Szmulik kl. IIId            op. Beata Sawczuk

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny

„EDI”

laureat

V miejsce w Polsce

Marta Więckowska kl. IIId 

op. Krystyna Firus

wyróżnienie

Paulina Szerszeń kl. IIIe           op. Krystyna Firus

wyróżnienie

Patrycja Pożarowska kl. IIId

op. Krystyna Firus

 

I Powiatowy Konkurs

Literacko-Muzyczny

„Artystyczne Inspiracje”

pod honorowym patronatem

Burmistrza Miasta

laureat   kat. literacka

Marta Więckowska kl. IIId     op. Agnieszka Oleśkiewicz

wyróżnienie              kat. literacka

Katarzyna Narejko kl. IIe         op. Agnieszka Oleśkiewicz

laureat

 kat. muzyczna

Marta Różalska kl. III

op. Andrzej Hryciuk

laureat  kat. muzyczna

Natalia Szychta kl. Id

op. Andrzej Hryciuk

wyróżnienie   kat. muzyczna

Magda Sulej kl. IIe

op. Andrzej Hryciuk

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny

„Matematyka bez granic”

I miejsce w regionie

Kl. IIId op. Beata Sawczuk

II miejsce w regionie

Kl. IIIa op. Sławomir Różalski

 

Miejski Konkurs Chemiczny

 

II miejsce ex aequo

Magda Sulej kl. IIe

op. Bożena Skwarek

Katarzyna Narejko kl. IIe         op. Bożena Skwarek

XI Powiatowy Konkurs Literacki

„Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia”

laureat

Katarzyna Karwowska kl. IIIe    op. Jolanta Gnas – Zienkiewicz

wyróżnienie

Justyna Bartoń kl. IIa

op. Alicja Puch

Ogólnopolski Konkurs               ALBUS z historii

laureat

Wojciech Talacha kl. IIa          op. Emilian Pietrucha

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny

Dobre rady na elektroodpady”

I miejsce w Polsce

Karolina Celińska IIId

Monika Smyk IIId

  Paulina Zaleska IIe

Klaudia Kościuk IIe

Bartosz Oleśkiewicz Icop. A. Oleśkiewicz, B. Sawczuk

Rok szkolny 2009/2010

Konkurs

Osiągnięcie

Imię i nazwisko ucznia oraz opiekuna

 

Wojewódzki Konkurs Chemiczny

laureat

Ewelina Strzałek kl. III c

op. Bożena Skwarek

finalista

Maciej Bancerz kl. III c

op. Bożena Skwarek

Wojewódzki Konkurs Polonistyczny

finalista

Marta Różalska kl. II d

op. Agnieszka Oleśkiewicz

 

Wojewódzki Konkurs Krasomówczy

finalista

Marta Więckowska kl. II d

op. Agnieszka Oleśkiewicz

finalista

Katarzyna Talacha kl. III c

op. Alicja Puch

Wojewódzki Konkurs Historyczny

finalista

Katarzyna Talacha kl. III c

op. Emilian Pietrucha

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

finalista

Michał Szczygielski kl. III c

op. Barbara Ptaszyńska

XV Ogólnopolski Konkurs Historyczny

 „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego…” 

etap wojewódzki

laureat

Katarzyna Karwowska kl. II e

op. Emilian Pietrucha

laureat

Tomasz Lada kl. III a

op. Joanna Płudowska

finalista

Katarzyna Talacha kl. III c

op. Emilian Pietrucha

Festiwal Piosenki

„Cecyliada 2009”

w Mińsku Mazowieckim 

wyróżnienie

Marta Różalska kl. II d

op. Andrzej Hryciuk

IX Wojewódzki Konkurs Recytatorski

Uśmiech Pana Boga”

wyróżnienie

Katarzyna Celińska kl. II c

op. Katarzyna Dadasiewicz

finalista

Marta Różalska kl. II d

op. Agnieszka Oleśkiewicz

Wojewódzki Konkurs na logo Kuratorium Oświaty w Lublinie

finalista

Marta Różalska kl. II d 

Ogólnopolski konkurs na plakat promujący abstynencję „po szkole”

II miejsce

/I miejsca nie przyznano/

Kinga Szczygielska kl. III c

op. Anna Karolkiewicz

Wojewódzki Festiwal Herbertowski

 Laureat I Nagrody

Katarzyna Karwowska kl. II e op. Jolanta Gnas – Zienkiewicz

Wojewódzki Konkurs Recytatorski im. J. Czechowicza

wyróżnienie

Katarzyna Karwowska kl. II e

op. Jolanta Gnas – Zienkiewicz

VI Wojewódzki Konkurs Literacki

wyróżnienie

Joanna Dąbrowska kl. I a

op. Alicja Puch

IV Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Żydowskiej

 laureat

Katarzyna Karwowska kl. II e

op. Jolanta Gnas – Zienkiewicz

Ogólnopolski Konkurs 

Ocal okruchy historii – młodzież buduje muzea

pod patronatem Marszałka Sejmu RP i Ministra Edukacji Narodowej 

etap wojewódzki 

 

laureat

 Marta Więckowska kl. II d

op. Agnieszka Oleśkiewicz

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”

wyróżnienie

Marta Różalska kl. II d

op. Beata Sawczuk

wyróżnienie

Michał Lendzion kl. II d

op. Bearta Sawczuk

wyróżnienie

Maciej Bancerz kl. III c

op. Barbara Ptaszyńska

wyróżnienie

Arkadiusz Pietrucha kl. I e

op. Beata Sawczuk

15 Konkurs Piosenki

„Wygraj Sukces”

eliminacje regionalne

finalista

Marta Różalska kl. II d

op. Andrzej Hryciuk

I Wojewódzki Konkurs

Wiedzy o Polskim Ruchu Ludowym

etap powiatowy

III miejsce

Iza Celińska – Mysław kl. III d

op. Emilian Pietrucha

Ogólnopolski Konkurs Historyczno - Literackie " Wojenne losy" 

pod patronatem MEN

laureat

Marta Więckowska kl. II d

op. Agnieszka Oleśkiewicz

II Wojewódzki Konkurs Interdyscyplinarny

" Polska w czasach panowania króla Władysława II Jagiełły"

finaliści

VI miejsce

Adrianna Celińska kl. III b

Izabela Zalewska kl. III b

Tomasz Lada kl. III a

op. Maria Chmielarska

 VIII Miejski Konkurs Chemiczny

II miejsce

Michał Lendzion kl. II d

op. Bożena Skwarek

III miejsce

Michał Goławski kl. II a

op. Bożena Skwarek

 Ogólnopolski Konkurs Chemiczny " Albus"

laureat

Ewelina Strzałek kl. III c

op. Bożena Skwarek

wyróżnienie

Maciej Bancerz kl. III c

op. Bożena Skwarek

wyróżnienie

Filip Stolarczuk kl. III e

op. Bożena Skwarek

Gra Miejska po Łukowie " Śladami Templariuszy"

Rozmawiałem

Adrianna Celińska kl. III b

Konrad Mateńka kl. III b

Piotr Goschorski kl. III b

op. Maria Chmielarska

 

Rok szkolny 2008/2009

KonkursOsiągnięcieImię i nazwisko ucznia oraz opiekuna
Wojewódzki Konkurs PolonistycznylaureatKatarzyna Gajowa kl. IIIa
op. Agnieszka Oleśkiewicz
Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego finalistaFilip Stolarczuk kl. IIe
op. Irina Karmanowicz
Wojewódzki Konkurs KrasomówczyfinalistaBeata Dybciak kl. IIIa
op. Agnieszka Oleśkiewicz
XIV Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego 1921-1945…”. Etap wojewódzki finalistaMaciej Piechowiak k. III f
op. Maria Chmielarska
finalistaDamian Pawlik kl. III e
op. Joanna Płudowska
Festiwal Pieśni Patriotycznej w Kocku nagroda GRAND PRIXJakub Badurka kl. III f
12 Jesienny Konkurs Recytatorski „Moje miejsce na ziemi”. Eliminacje powiatowe laureatMilena Borkowska kl. IIIa
op. Agnieszka Oleśkiewicz
laureatJakub Badurka kl. III f
op. Jolanta Gnas – Zienkiewicz
wyróżnienieKatarzyna Karwowska kl. Ie
op. Jolanta Gnas – Zienkiewicz
udziałMarta Różalska kl. Id
op. Agnieszka Oleśkiewicz
12 Jesienny Konkurs Recytatorski „Moje miejsce na ziemi”. Turniej wojewódzki laureatMilena Borkowska kl. IIIa
op. Agnieszka Oleśkiewicz
finalistaJakub Badurka kl. III f
op. Jolanta Gnas – Zienkiewicz
Festiwal Piosenki „Cecyliada 2008” w Mińsku Mazowieckim wyróżnienieMarta Różalska kl. Id
op. Andrzej Hryciuk
VIII Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji ks. J. Twardowskiego „Uśmiech Pana Boga”laureatMilena Borkowska kl. IIIa
op. Agnieszka Oleśkiewicz
laureatMartyna Antosiewicz kl.IIIc
op. Alicja Puch
XVII Wojewódzki Konkurs Literacki „Moje Boże Narodzenie” pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświatynagroda GRAND PRIXMilena Borkowska kl. IIIa
op. Agnieszka Oleśkiewicz
laureat - nagrodaMarta Różalska kl. Id
op. Agnieszka Oleśkiewicz
laureat - nagrodaKatarzyna Gajowa kl. IIIa
op. Agnieszka Oleśkiewicz
laureat - nagrodaMałgorzata Jaros kl. IIIa
op. Agnieszka Oleśkiewicz
Ogólnopolski Konkurs historyczno-literacki „Arsenał Pamięci” laureatOlga Filimon kl. III f
op. Jolanta Gnas – Zienkiewicz
Ogólnopolski konkurs języka angielskiego TEST OXFORD PLUS laureat I stopnia z wyróżnieniemFilip Stolarczuk kl. IIe
op. Irina Karmanowicz
laureat III stopnia Jennifer Zielińska kl. III c
op. Irina Karmanowicz
laureat IV stopnia Olivia Zielińska kl. IIIc
op. Irina Karmanowicz
laureat V stopniaMarta Różalska Id
op. Agnieszka Barszcz
IV Ogólnopolski Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Ukraińskiej „Polsko – Ukraińskie Spotkania Mistrzów Słowa” Eliminacje Międzypowiatowe wyróżnienieMilena Borkowska kl. IIIa
op. Agnieszka Oleśkiewicz
wyróżnienieMartyna Antosiewicz kl. IIIc
op. Alicja Puch
udziałKatarzyna Karwowska kl. Ie
op. Jolanta Gnas – Zienkiewicz
IX Lubelski Festiwal Herbertowski pod patronatem Wojewody Lubelskiego i Lubelskiego Kuratora Oświaty nagroda GRAND PRIXMilena Borkowska kl. IIIa
op. Agnieszka Oleśkiewicz
I NagrodaJakub Badurka kl. III f
op. Jolanta Gnas – Zienkiewicz
V Wojewódzki Konkurs LiterackiI NagrodaDominika Bocian kl. III b
op. Alicja Puch
wyróżnienieOlga Filimon kl. III f
op. Jolanta Gnas – Zienkiewicz
Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej Turniej powiatowy III miejsceMichał Lendzion kl. Id
op. Zenon Lendzion
Konkurs Plastyczny „Talent” pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty i Caritas Archidiecezji Lubelskiej wyróżnienieDominika Bocian kl. III b
op. Anna Karolkiewicz
wyróżnienieDominika Ambroziak kl. II c
op. Anna Karolkiewicz
III Ogólnopolski Konkurs Recytatorski „Przebudzeni do życia” Turniej Wojewódzki finalistaMilena Borkowska kl. IIIa
op. Agnieszka Oleśkiewicz
III Powiatowy Turniej Recytatorski „Przy szabasowych świecach” laureatKatarzyna Karwowska kl.Ie
op. Jolanta Gnas – Zienkiewicz
udziałKatarzyna Smyk kl. Ie
op. Jolanta Gnas – Zienkiewicz
14 Ogólnopolski Konkurs Piosenki „Wygraj sukces” Eliminacje regionalne wyróżnienieMarta Różalska kl. Id
op. Andrzej Hryciuk
Stypendiada polonistyczna Ogólnopolski Konkurs Literackiwyróżnienie

Beata Pszczółkowska kl IIId    op. Jolanta Gnas-Zienkiewicz

Stypendiada polonistyczna Ogólnopolski Konkurs Ortograficzny laureat III miejscaFilip Stolarczuk kl. II e
op. Katarzyna Dadasiewicz
wyróżnienieKatarzyna Talacha II c
op. Alicja Puch
XIV Ogólnopolski Konkurs Literacki im. Marii Konopnickiej wyróżnienieOlga Filimon kl. IIIf
op. Jolanta Gnas – Zienkiewicz
XXVII Powiatowy Konkurs Recytatorski „Barwy słowa” laureatKatarzyna Karwowska kl.Ie
op. Jolanta Gnas – Zienkiewicz
VII Miejski Konkurs ChemicznyII miejsceEwelina Strzałek kl. II c
op. Barbara Toporowicz
Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”wyróżnienieMichał Lendzion kl. Id
op. Beata Sawczuk
wyróżnienieMarta Różalska kl. Id
op. Beata Sawczuk
XIX Konkurs na opowiadanie tematyce olimpijskiej im. Jana Parandowskiego laureatDominika Bocian kl. IIIb
op. Alicja Puch
III edycja Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Odważmy się być wolnymi” Organizator: Muzeum Historii Polski Patroni: Instytut Pamięci Narodowej, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstwo Edukacji Narodowej laureatMałgorzata Jaros kl. III a
op. Agnieszka Oleśkiewicz
Ogólnopolski projekt ekologiczny „Dobre rady na elektroodpady” I miejsce w PolsceZespół:
Martyna Antosiewicz kl. IIIc
Katarzyna Grochowska kl. IIIc
Milena Borkowska kl. IIIa
Sylwia Strzelec kl. IIIa
Paulina Wereszczyńska kl. IIIa
Opiekunowie:
Agnieszka Oleśkiewicz
Beata Sawczuk

Rok szkolny 2007/2008

Konkurs
Osiągnięcie
Uczeń i opiekun
Wojewódzki konkurs chemiczny
 laureat

Emil Strzelec

op. Barbara Toporowicz

 finalista

Anna Lada

op. Barbara Toporowicz

 finalista

Michał Szczygieł

op. Barbara Toporowicz

VII Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji

ks. Jana Twardowskiego

laureat

Milena Borkowska 

 op. Agnieszka Oleśkiewicz

udział

Jakub Badurka     

   op. Jolanta Gnas – Zienkiewicz

XVI Wojewódzki Konkurs Plastyczny i Literacki pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty

 „Moje Boże Narodzenie”

 laureat - kat. poezja

Małgorzata  Jaros    

op. Agnieszka Oleśkiewicz

 laureat - kat. poezja

Katarzyna Gajowa   

op. Agnieszka Oleśkiewicz

 wyróżnienie - kat. proza

Olga Filimon   

 op. Jolanta Gnas – Zienkiewicz

 wyróżnienie - kat. proza

Joanna Kurowska  

 op. Jolanta Gnas – Zienkiewicz

 Międzygimnazjalny konkurs „Anielskie śpiewanie” laureat

Joanna Kurowska  

 op. Jolanta Gnas – Zienkiewicz

 VI Miejski Konkurs Chemiczny
I miejsce

Sylwia Strzelec 

 op. Barbara Toporowicz

 II miejsce

Marcin Pożarowszczyk  

 op. Bożena  Skwarek

 IV miejsce

Beata Dybciak 

 op. Barbara Toporowicz

 V miejsce

Paulina Wereszczyńska 

op. Barbara Toporowicz

 VI miejsce

Małgorzata Jaros   

 op. Barbara Toporowicz

 VII miejsce

Kamil Wierzchowski

op. Bożena Skwarek

Powiatowy Konkurs Fotograficzny

„Piękno Ziemi Łukowskiej   w Czterech Porach Roku”

III miejsce – kat gimnazja

wyróżnienia

Aleksander Zdanowski

 

 Julia Celej

Justyna Gzara

 

op. Joanna Płudowska 

 Dorota Kondracka 

Zenon Lendzion

III Konkurs Recytatorski

Poezji  i Prozy Ukraińskiej

Turniej Międzypowiatowy

laureat

Jakub Badurka    

op. Jolanta Gnas – Zienkiewicz

laureat

Martyna Antosiewicz  

 op. Agnieszka Oleśkiewicz

wyróżnienie

Milena Borkowska  

 op. Agnieszka Oleśkiewicz

III Konkurs Recytatorski

Poezji  i Prozy Ukraińskiej

Turniej Wojewódzki

laureat

Jakub Badurka  

op. Jolanta Gnas – Zienkiewicz

udział

Martyna Antosiewicz 

 op. Agnieszka Oleśkiewicz

III Konkurs Recytatorski

Poezji  i Prozy Ukraińskie

 Turniej Ogólnopolski

wyróżnienie

Jakub Badurka  

op. Jolanta Gnas – Zienkiewicz

I Ogólnopolski

Turniej o Puchar Lidera Wychowania

I miejsce w Polsce

Zespół:

p. Agnieszka Oleśkiewicz

p. Agnieszka Barszcz

uczniowie:

Paulina Wereszczyńska

Beata Dybciak

Katarzyna Gajowa

 Wojewódzki Konkurs Recytatorski im. Józefa Czechowiczalaureat

Jakub Badurka  

op. Jolanta Gnas – Zienkiewicz

wyróżnienie

Milena Borkowska  

 op. Agnieszka Oleśkiewicz

udział

Martyna Antosiewicz  

op. Agnieszka Oleśkiewicz

udział

Julia Mojzych  

op. Alicja Puch

udział

Monika Kępińska

op. Katarzyna Dadasiewicz

 VIII Ogólnopolski  Konkurs Recytatorski iim. Józefa Czechowicza

laureat

 Nagroda „Papierowa Korona”

Jakub Badurka

op. Jolanta Gnas – Zienkiewicz

Ogólnopolski Konkurs Historyczny

„Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego

eliminacje okręgowe w Lublinie

laureat

Paweł Mojski  

op. Maria Chmielarska

udział

Mateusz Kabat

op. Maria Chmielarska

udział

Maciej Piechowiak

op. Maria Chmielarska

 

II Ogólnopolski Konkurs  pod patronatem MEN

„W Polsce bije serce świata

 /N. Davies/ - a czy twoje serce bije dla Polski?”

eliminacje wojewódzkie

laureat

 Emil Strzelec 

op. Agnieszka Oleśkiewicz

laureat

Milena Borkowska  

op. Agnieszka Oleśkiewicz

laureat

Małgorzata  Jaros 

 op. Agnieszka Oleśkiewicz

laureat

Olga Filimon 

op. Jolanta Gnas – Zienkiewicz

wyróżnienie

Beata Dybciak 

 op. Agnieszka Oleśkiewicz

laureat

Gimnazjum nr 3 w Łukowie za scenariusz uroczystości patriotycznej opracowany

przez p. Agnieszkę Oleśkiewicz

II Powiatowy

Konkurs Recytatorski

Poezji i Prozy Żydowskiej

 „Przy szabasowyh świecach”

laureat

Milena Borkowska  

op. Agnieszka Oleśkiewicz

udziałEwa Janowska  op. Katarzyna Dadasiewicz
udział

Anna Baranowska 

 op. Katarzyna Dadasiewicz

 XIII Ogólnopolski  Konkurs Literacki  im.Marii Konopnickiej laureat

Olga Filimon  

op. Jolanta Gnas – Zienkiewicz

XXVI Powiatowy

 Konkurs Recytatorski

„Barwy słowa”

wyróżnienie

Jakub Badurka  

 op. Jolanta Gnas – Zienkiewicz

wyróżnienie

Milena Borkowska  

op. Agnieszka Oleśkiewicz

wyróżnienie

Martyna Antosiewicz   

op. Agnieszka Oleśkiewicz

udział

Julia Mojzych

op. Alicja Puch

Miejski Konkurs

Wiedzy o Łukowie

I miejsce

Paweł Zalewski  

 op. Elżbieta Zakrzewska

II miejsce

Anna Kot

 op. Emilian Pietrucha

Ogólnopolska Olimpiada

Języka Angielskiego „Olimpus”

laureat

Filip Stolarczuk

op. Irina Karmanowicz

 Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur 2008”wyróżnienie

Emil Strzelec  

op. Barbara Ptaszyńska

wyróżnienie

Marcin Pożarowszczyk  

op. Jolanta Różalska

wyróżnienie

Filip Stolarczuk  

 op. Beata Sawczuk

wyróżnienie

Michał Szczygielski

op. Barbara Ptaszyńska

XVIII Ogólnopolski Konkurs Literacki im. Jana Parandowskiego
laureat

Dominika Bocian

op. Alicja Puch

 Wojewódzki Literacki Konkurs Herbertowski pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty i Dyrektora NBPI nagroda

Aneta Jurek

op. Agnieszka Oleśkiewicz

Rok szkolny 2006/2007

Konkurs
Osiągnięcia
Uczeń i opiekun

XV Wojewódzki Konkurs Plastyczny i Literacki pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty

 „Moje Boże Narodzenie”

III m. - kat. poezja

Katarzyna Mitkowska

op. Agnieszka Oleśkiewicz

 wyróżnienie - kat. proza

Paulina Sićko

op. Anna Celińska

Ogólnopolski Konkurs pod hasłem „W Polsce bije serce świata /N. Davies/ a czy twoje serce bije dla Polski?wyróżnienie w kategorii literackiej na etapie wojewódzkim

Olga Filimon

op. Jolanta Gnas – Zienkiewicz

Katarzyna Mitkowska

op. Agnieszka Oleśkiewicz

 tytuł laureata w kategorii plastycznej

Kinga Oklińska

op. Dorota Kondracka

 tytuł laureata dla Gimnazjum nr 3 w kategorii działań z zakresu wychowania patriotycznego

Opracowanie.

Agnieszka Oleśkiewicz

Agnieszka Barszcz

Andrzej Czerniewicz

 Ogólnopolski Konkurs Recytatorski im. Józefa Czechowicza

tytuł laureata etapu wojewódzkiego,

tytuł laureata w konkursie  ogólnopolskim

Marta Kurek

op. Anna Celińska

 Ogólnopolski Konkurs Ładnego Pisania udział w etapie ogólnopolskim

Filip Radczuk

op. Agnieszka Oleśkiewicz

Joanna Pszczółkowska

op. Jolanta Gnas – Zienkiewicz

 Powiatowy Konkurs Recytatorski „Uśmiech Pana Boga”wyróżnienie

Izabella Cabaj

op. Alicja Puch

 Miejski Konkurs „Łukowianie w nazwach ulic” II miejsce

Grzegorz Janaszek

Paweł Zalewski

Julia Celej

op. Elżbieta Zakrzewska

Anna Celińska

 Miejski Konkurs EkologicznyIII miejsce

Karol Janaszek

Małgorzata Łapińska

Paulina Semik

Katarzyna Oklińska

Paulina Mazur

op. Krystyna Firus

 Wojewódzki Koncert Laureatów XXVI Konkursu Recytatorskiego „Barwy Słowa”finalista

Marta Kurek

op. Anna Celińska

 Wojewódzki Konkurs Chemicznylaureat

Małgorzata Łapińska

 op. Barbara Toporowicz

Grzegorz Gzara

op. Barbara Toporowicz

finalista

Katarzyna Mitkowska

op. Barbara Toporowicz

 Wojewódzki Konkurs Biologicznylaureat

Katarzyna Mitkowska

op. Maria Cieślak

 Powiatowy Konkurs Recytatorski „Przy szabasowych świecach”wyróżnienie

Marta Kurek

op. Anna Celińska

 Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „KANGUR”laureat

Emil Strzelec

op. Barbara Ptaszyńska

 wyróżnienie

Beata Pszczółkowska

op. Małgorzata. Ostojska

Grzegorz Gzara

op. Małgorzata Ostojska

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny

 „Ekoplaneta”

wyróżnienie

Katarzyna Mitkowska

Martyna Kuryła

op. Maria Cieślak

 Wojewódzki Konkurs „Olimpiada zdrowia”finalista

Paweł Kościuk

op. Maria Cieślak

 Powiatowy Konkurs Plastyczny na maskę zwierzęcia „W królestwie zwierząt”III miejsce

Anna Baranowska

op. Dorota Kondracka

wyróżnienie

Jolanta Kędzierska

op. Dorota Kondracka

Powiatowy Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej

„Wesołe Nutki”

 tytuł laureata

Magdalena Smolińska

op. Andrzej Hryciuk

 Powiatowy Konkurs Plastyczny „Moja przygoda z muzeum”wyróżnienie

Ewelina Kędzierska

op. Dorota Kondracka

 Powiatowy konkurs plastyczny "Pejzaż Ziemi Łukowskiej" II miejsce

Kinga Oklińska

op. Dorota Kondracka

Lena Woźna

op. Dorota Kondracka

 III miejsce

Martyna Kuryła

op. Dorota Kondracka

V Miejski Konkurs Chemiczny 

"Alchemicy są wśród nas"

II miejsce

Kamil Kupiński

op. Barbara Toporowicz

Emil Strzelec

op. Barbara Toporowicz

 Miejski Konkurs na wiersz przyrodniczy pod hasłem "Zielono mi" II miejsce

Katarzyna Zakrzewska

op. Agnieszka Oleśkiewicz

 wyróżnienia

Mateusz Kabat

op. Agnieszka Oleśkiewicz

Izabela Cabaj

op. Alicja Puch

Paweł Mojski

op. Agnieszka Oleśkiewicz

Martyna Antosiewicz

op. Agnieszka Oleśkiewicz

Adam Żondełek

op. Anna Celińska

Katarzyna Mitkowska

op. Agnieszka Oleśkiewicz

Filip Radczuk

op. Agnieszka Oleśkiewicz