Naukowe PDF Drukuj Email
Redaktor: M. Celińska   
Spis treści
Naukowe
Strona 2

Rok szkolny 2005/2006

Język polski
Małgorzata Sowa III fFinalistka wojewódzkiego etapu Konkursu Krasomówczego
 Dominika Oziębło III dUdział w okręgowym konkurowaniu Konkursu Krasomówczego
 Izabela Chwedoruk III d
Martyna Nowicka III d
Udział w okręgowym konkurowaniu Literacko-Czytelniczego
 Dominika Oziębło III d
 Ewelina Barszcz III a Udział w okręgowym konkurowaniu Polonistycznego
 Grzegorz Gzara II d
 Małgorzata Sowa III f
 Dominika Oziębło III d
 Izabela Chwedoruk III d
Marta Kurek II c
 Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego "Barwy słowa"
 Aneta Osial II cUdział w okręgowym trybie krajowym Konkursu Recytatorskiego "Barwy słowa"
 Marta Kurek II cWyróżnienie w etapie powiatowym w V Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Poezji ks. Jana Twardowskiego „Uśmiech Pana Boga”
 Dominika Oziębło III bI miejsce Powiatowy Konkurs Literacki „Jestem pod wrażeniem Pana/Pani ostatniej książki”
 Karolina Żądełek II cII miejsce
 Marta Kurek II c Laureat Wojewódzkiego XXV Małego Konkursu Recytatorskiego- nagroda
Język rosyjski
Jegor Praskurnin II fUdział w okręgowym etapie Konkursu z Języka Rosyjskiego
Olga Karmanowicz II f
Geografia
Monika Szadkowska III cUdział w okręgowym etapie Konkursu Geograficznego
Daniel Siwiak III b
 Katarzyna Mitkowska II d

I miejsce w Międzygimnazjalnym

Turnieju Wiedzy o Łukowie

 Paulina Mazur II d
 Piotr Araj III g
Chemia
Sylwia Ciołek III f Finaliści wojewódzkiego etapu Konkursu Chemicznego
 Kamil Niski III a
 Monika Szadkowska III c Udział w okręgowym etapie Konkursu Chemicznego
Anna Lach III b
 Magdalena Ośkiewicz IIIa
 Łukasz Gajowy III a
 Katarzyna Mitkowska II dI miejsce
IV Miejski Konkurs Chemiczny
 Agnieszka Karwowska IIa II miejsce
 Paweł Nastaj II e III miejsce
 Marzena Osiak II b IV miejsce
Małgorzata Łapińska II d V miejsce
Historia
Marcin Smyk II fUdział w wojewódzkim etapie Konkursu „Dzieje oręża polskiego”
Marcin Smyk II fUdział w okręgowym etapie Konkursu Historycznego
Joanna Chruściel III f
Maciej Mojski III f
Ewelina Barszcz III f
Biologia
Magdalena Oleksińska IIIbUdział w okręgowym etapie Konkursu Biologicznego
Kamil Niski III a
Małgorzata Sowa III f
Wioletta Rak III f
Wioletta Rak III fII miejsce w województwie w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym „EKO-PLANETA”
Magdalena Olesińska III bWyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym „EKO-PLANETA”
Kamil Niski III a
Kamil Niski III aI miejsce w II Miejskim Konkursie Ekologicznym
Łukasz Gajowy III a
Karolina Chornicka III a
Sylwia Ciołek III f
Małgorzata Sowa III f
Matematyka
Monika Szadkowska III cUdział w okręgowym etapie Konkursu Matematycznego
Daniel Siwiak III fWyróżnienia w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”
Emil Strzelec I a
Plastyka
Aldona Łukasik III gWyróżnienia w I Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Jesień w Skierbieszowskim Parku Krajobrazowym”
Paulina Markowska III f
Informatyka
Kamil Sobieszuk III aUdział w okręgowym etapie Konkursu Informatycznego
Fizyka
Katarzyna Mitkowska II dUdział w okręgowym etapie Konkursu Fizycznego

Egzamin gimnazjalny 2004/2005
LICZBA PUNKTÓW UZYSKANYCH PRZEZ UCZNIÓW NA EGZAMINIE GIMNAZJALNYM W ROKU 2004/2005
62,88 przy średniej województwa – 55,42

Rok szkolny Rok 2004/2005

Forma KonkursuOsiągnięcia (w tym udział)
Konkurs przedmiotowy - J. RosyjskiI Finalista w etapie wojewódzkim
Konkurs przedmiotowy - Geografia
I Finalista w etapie wojewódzkim
Konkurs przedmiotowy - Biologia
I Finalista w etapie wojewódzkim
Konkurs przedmiotowy - Chemia
I laureat, I finalista w etapie wojewódzkim
III Miejski Konkurs ChemicznyI, II, II miejsce
Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny „EKO - Planeta”
7 wyróżnień
 Ogólnopolski Turniej Wiedzy PożarniczejII miejsce w powiecie
Konkurs Krasomówczy
I laureat w etapie wojewódzkim
Konkurs literacko - czytelniczy
I finalista w etapie wojewódzkim
Konkurs plastyczny „Bożonarodzeniowy witraż”
I i II miejsce
I Miejski Konkurs Kolęd i Pastorałek
II miejsce
Powiatowy Konkurs Recytatorski „Uśmiech Pana Boga”
III Miejsce

Rok szkolny 2003/2004

Forma Konkursu Osiągnięcia (w tym udział)
Konkurs przedmiotowy - J. rosyjskiegoI Finalista w etapie wojewódzkim
Konkurs przedmiotowy - J. angielskiDwóch finalistów w etapie wojewódzkim
Konkurs przedmiotowy - GeografiaI Finalista
Konkurs przedmiotowy - ChemiaDwóch laureatów
II Miejski Konkurs ChemicznyDwóch laureatów I i II miejsce
Miejski Konkurs EkologicznyI miejsce
Ogólnopolski Turniej Wiedzy PożarniczejII miejsce w powiecie

Rok szkolny 2002/2003

Forma KonkursuOsiągnięcia (w tym udział)
Konkurs przedmiotowy - J. polskiFinalista w województwie
Konkurs przedmiotowy - J. angielskiDwóch finalistów
Konkurs przedmiotowy - InformatykaFinalista w województwie
Konkurs historyczny IPNUdział w województwie
I miejski konkurs chemicznyII i III miejsce
Ogólnopolski Konkurs o Wiedzy Ruchu DrogowegoEliminacje powiatowe

Rok szkolny 2001/2002

Forma KonkursuOsiągnięcia (w tym udział)
Konkurs przedmiotowy - historiaFinalista etapu wojewódzkiego
Konkurs przedmiotowy - informatykaFinalista etapu wojewódzkiego
Trasa M - 1 Dziś, Jutro, Pojutrze XXXII Rajdu "Arsenał"I miejsce w Polsce
XIV Alert ekologiczno - ZdrowotnyII miejsce w województwie

Rok szkolny 2000/2001

Forma KonkursuOsiągnięcia (w tym udział)
Miejski Konkurs Teatralny "Zanim sięgniesz po pierwszy kieliszekI i III miejsce
Konkurs literacki o Prymasie WyszyńskimKwalifikacje do etapu wojewódzkiego
Ogólnopolski rajd "Arsenał"II miejsce
Puchar Komendanta Hufca ŁukówI miejsce
Ogólnopolski Turniej Interdyscyplinarny "Liga XXI wieku"Kwalifikacje do II etapu

Rok szkolny 1999/2000

Forma KonkursuOsiągnięcia (w tym udział)
"Dwanaście gwiazdek"I miejsce w rejonie
Puchar Komendanta Hufca ŁukówI miejsce
Konkurs o życiu i twórczości H. SienkiewiczaII miejsce
XXX Ogólnopolski Rajd "Arsenał 2000"IV miejsce